בנק לאומי, יונייטד איירליינס ו- Visa משיקות כרטיס אשראי חדש שייאפשר לצבור נקודות מועדון של חברת התעופה יונייטד.

בנק לאומי, יונייטד איירליינס ו-Visa, הודיעו היום על השקת כרטיס אשראי משותף חדש. לקוחות שעבורם יונפק הכרטיס החדש יצורפו למועדון הלקוחות של יונייטד United MileagePlus. מנפיקי הכרטיס יצטרפו למועדון הלקוחות של חברת התעופה יונייטד, יצברו מיילים בכל רכישה באשראי, ויוכלו לנצל אותם בטיסות של יונייטד איירליינס ושל שאר חברות התעופה בברית התעופה Star Alliance.

מצטרפים חדשים לכרטיס האשראי יקבלו הטבה של 5,000 נקודות מועדון. כמו כן, לרגל ההשקה – 2,500 המצטרפים הראשונים שיבצעו רכישות בהיקף של 10,000 ש”ח בשלושת החודשים הראשונים, יקבלו 15,000 מיילים בחינם ושובר זיכוי בסך 100 דולר למימוש בטיסות יונייטד מתל אביב ליעדי החברה בארה”ב. דמי הכרטיס החודשיים יעמדו על 31.90₪.

הכרטיס החדש מאפשר לצבור מיילים בכל הרכישות והעסקאות בכרטיס האשראי, שיישארו תמיד בתוקף – ללא מגבלת זמן. בעלי הכרטיס החדש ייהנו גם מהטבות בדמות תעריף מיוחד לכרטיסי בונוס ועדיפות בצ’ק-אין ובעלייה למטוס. למבצעי עסקאות בהיקף של כ-100,000 ש”ח בכל שנה, ינתנו שתי כניסות חינם לטרקליני United Club ברחבי העולם.

הכרטיס החדש יאפשר צבירה של מיילים לפי ערך של מייל אחד עבור כל הוצאה של 6 ש״ח, או 4 ש״ח בעסקאות מט״ח. אחד היתרונות הוא שלמיילים שייצברו לא יהיה תאריך תפוגה וכן מחזיקי כרטיס האשראי ייהנו מתעריפים מועדפים למימוש נקודות ברכישת כרטיסי טיסה של יונייטד.

בכרטיס החדש יהיו גם הטבות לנוסעים לחו״ל כמו עמלת המרת מט״ח מופחת בגין רכישות בחו”ל בדולר או באירו (1.5% במקום 3%), חמישה ימי ביטוח נסיעות לחו״ל ללא עלות ודחיית מועד החיוב של עסקאות שבוצעו בחו״ל ללא עלות.

יונייטד, לאומי וויזה נכנסות לתחום יחסית לא תחרותי בישראל של כרטיסי אשראי המשוייכים למועדוני חברות תעופה. המובילה בתחום היא אל על עם כרטיס האשראי Fly Card של מועדון הנוסע המתמיד. כמו כן קיימות 2 מתחרות נוספות בשוק: כרטיס האשראי של ישראכרט שמשוייך למועדון miles&smiles של טורקיש וכן כרטיס האשראי של כאל שמשוייך למועדון Miles & More של לופטהנזה.

תגובה
  1. ואולי די עם ״חמישה ימי ביטוח נסיעות לחו״ל ללא עלות״? כל כרטיסי האשראי בישראל נותנים את ה״הטבה״ הזאת.
    גם ה״הנחה״ בעמלות ההמרה מ-3% ל-1.5% היא בדיחה. הכרטיס החינמי שלי אינו לוקח עמלה כלל.
    32 ש״ח לחודש זה מחיר מטורף. הכרטיס של טרקיש עולה 20 לחודש.

  2. יש את כרטיס האשראי פליי מקס של ויזה מקס. לדעתי נותן את הערך הכי טוב גם בערך הצבירה – כל 160₪ זו נקודה וגם ניתן לממש בכל החברות כולל לואוקוסט לעומת השאר שמגבילים לחברות ספיציות

  3. לכרטיס United של Chase אין עלות חודשית, אין עלות המרה, צבירת המיילים גבוהה יותר ואת שתי הכניסות ללאונג’ מקבלים אוטומטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *