בצעד מפתיע למדי מבטלת חברת וויז את אחד מקווי הטיסה הכי מעניינים של החברה מתל אביב לאחר שבעה חודשים בלבד.

בחודש ינואר השנה החלה חברת וויז אייר להפעיל טיסות ישירות מתל אביב לברצלונה, במתכונת של 4 טיסות שבועיות. קו זה היה הראשון שהחברה הפעילה בין ישראל לספרד ולמעשה קו הטיסות הראשון בין המדינות שמפעילה חברת אולטרה לואו קוסט. מחירי הטיסות בין היעדים התחילו ב-103 ש״ח לכיוון לחברי מועדון ההנחות של וויז או 139 שקלים לנוסעים שאינם חברי מועדון.

הייתה ציפייה רבה לקראת השקת קו טיסות האולטרה לואו קוסט הראשון בין תל אביב לספרד. אך כעת נראה כי בצעד מפתיע למדי הפסיקה וויז אייר למכור טיסות בקו זה החל מה-11 בספטמבר, מה שמצביע על כוונתה של החברה להפסיק את הטיסות בקו זה. נכון לעכשיו וויז אייר לא סיפקה הסבר לביטול קו זה והאם הסיבה נעוצה בחוסר ביקוש או אתגר תפעולי כמו מחסור במטוסים להפעלת קווים אחרים, מבוקשים יותר.

הנוסעים שהזמינו טיסות עם וויז אייר לאחר מועד הטיסה האחרונה קיבלו כבר הודעה על ביטול הטיסה שלהם עם אפשרות להחזר על התשלום על כרטיס הטיסה. למי שטרם קיבל הודעה, בדגש על כאלו שהזמינו כרטיסים מגורם צד שלישי, אנחנו ממליצים להכנס לאזור האישי באתר וויז אייר ולהזין את מספר ההזמנה כדי לקבל פרטים נוספים.

לאחר ביטול הקו של וויז אייר ימשיכו לפעול בקו אל על, ישראייר ,ארקיע, בלו בירד וולינג. לאחר הפסקת פעילותה של חברת האולטרה לואו קוסט היחידה על קו הטיסות בין תל אביב לברצלונה, ייתכן ונראה עליית מחירים לטיסות בין היעדים.

יש לכם שאלות על שינויים וביטולי טיסות? מוזמנים לשאול בקהילת חדשות תעופה.

תגובה
  1. לאור המקרים של ביטולי טיסות, שינויים תכופים, איחורים ובכלל שימו לב למחיר הוספת מזוודה, מי שטס עם החברה הזו שם כספו על קרן הצבי, והזול בכלל יוצא יקר.

Comments are closed.