אתמול נחת בישראל מטוס בואינג 787 מיוחד של חברת התעופה איתיחאד שקיבל צביעה מיוחדת של הסרט החדש בסדרת ״משימה בלתי אפשרית״.

 באיתיחאד החליטו לצבוע מטוס הבואינג 787-9 בצביעה מיוחדת לכבוד הסרט האחרון בסדרת סרטי משימה בלתי אפשרית, כחלק משיתוף פעולה של חברת התעופה האמירתית עם מפיקי סדרת סרטי משימה בלתי אפשרית. המטוס עם הצביעה הייחודית נחת אמש בתל אביב בטיסה מסחרית, טיסת איתיחאד EY593 בשעה 12:48.

השותפות בין איתיחאד לצוות משימה בלתי אפשרית יותר רחבה מאשר צביעת המטוס. למעשה, הסרט האחרון בסדרת הסרטים בכיכובו של טרום קרוז צולם בחלקו בטרמינל החדש (שקיבל את השם Midfield) בשדה התעופה הבינלאומי של אבו דאבי. בסרט שיצא לאקרנים ב-13 ביולי גם נחשף לראשונה פנים הטרמינל החדש. בין היתר צולמו סצינות בטרקלין מחלקה ראשונה של איתיחאד ואחת מסצנות הפעולה המורכבות ביותר של הסרט צולמה על גג בניין הטרמינל החדש שמתפרס על 315 מטר.

איתיחאד פרסמו בעבר כי הסצנות שצולמו בטרמינל מידפילד דרשו 21 ימים של הכנה, שבעה ימי צילום, וכללו 762 חברי צוות וספקים. זהו הסרט השני בסדרת ״משימה בלתי אפשרית״ שצולם באבו דאבי. בשנת 2018 צולמה באמירות סצנת נוספת של צניחה חופשית.

מטוס הדרימליינר שקיבל את צביעת משימה בלתי אפשרית הוא כאמור מדגם 787-9 בגיל של כ-6 שנים עם 271 מושבים במחלקת תיירים ו-28 מושבים במחלקת עסקים.