חברת האולטרה לואו קוסט ריינאייר מודיעה כי היא תפתח בסיס פעילות רשמי בקונפנהגן לקראת עונת החורף של 2023. בבסיס הפעילות החדשה של החברה יוצבו 2 מטוסים.

חברת ריינאייר הודיעה אתמול כי תפתח בסיס פעילות חדש עם הצבה קבועה של 2 מטוסים בקופנהגן החל מדצמבר 2023. החברה הודיעה כי פתיחת בסיס הפעילות תיצור עד 100 משרות ישירות לטייסים, צוות קבינה ומהנדסים כחלק מהשקעה של 200 מיליון דולר במטוסים חדשים. קופנהגן תהיה בסיס הפעילות השני של החברה בדנמרק, בנוסף לבסיס שהיא מפעילה משדה התעופה בבילונד.

בתוך כך הודיעה ריינאייר שתפעיל בחורף הקרוב טיסות מקונפהגן ל-24 יעדים, כולל 4 קווים חדשים מקונפהגן לדיסלדורף, פארו, פריז וורשה וכן הגדלת התדירות לגדנסק וקרקוב שבפולין. זאת כאשר היעד הוא להטיס 3 מיליון נוסעים מבסיס הפעילות החדש של החברה. לכבוד חגיגות השקת בסיס הפעילות של ריינאייר בקופנהגן, חברת התעופה השיקה מבצע מכירת כרטיסים עם 50,000 מושבים זמינים החל מ-229DKK (כ-33$) לכיוון.

כבר היום נחשבת ריינאייר לחברת התעופה השלישית בהיקף הפעילות בקונפנהגן משם היא מפעילה רשת של 20 קווי טיסה בהם טסים 2.3 מיליון נוסעים. ריינאייר מתחייבת כי בסיס הפעילות החדש יאפשר לה להוריד את מחירי הטיסה לקופנהגן לאזרחים ותיירים זרים. בהודעה הרשמית שלה עוקצת ריינאייר את המחירים הגבוהים שמציעות חברות התעופה SAS ונורוויג׳יאן, תוך ציון הסבסוד הממשלתי שניתן להן.

במקביל מנסה ריינאייר גם למנף את ההתבססות שלה בשוק המקומי כדי להוזיל את עלויות התפעול שלה. החברה קראה להנהלת שדות התעופה בקונפהגן להוריד את תעריפי הפעילות בשדה, מה שלטענתם מעכב את ההתאוששות של קופנהגן לאחר מגפת הקורונה. ריינאייר קוראת לרגולטור הדני ללכת בעקבות שדות תעופה  אחרים באיחוד האירופי, שמאז הקורנה הורידו את דמי השימוש כדי להחזיר את מגמת הצמיחה בתנועת הנוסעים.

תגובה

Comments are closed.