חברת התעופה אייר אינדיה מודיעה על הוזלת מחיר כרטיסי הטיסה מתל אביב לדלהי בכ-200 דולר. לאחר ההוזלה האחרונה, ניתן למצוא כרטיסי טיסה הלוך ושוב מתל אביב במחלקת תיירים החל מ-450 דולר.

כרטיסי הטיסה מתל אביב עם אייר אינדיה כוללים כבר בתעריף הבסיס 2 מזוודות וארוחה. יתרון נוסף של אייר אינדיה נוגע לכך שהחברה מאפשרת טיסות המשך מדלהי ליעדי פנים בהודו כלול במחיר הטיסה מתל אביב לדלהי. אייר אינדיה מציעה לדוגמא טיסות המשך מדלהי לבנגלור, אמריצאר, בומביי, קלקוטה, קוצין, היידראבד, צאנדיגאר, צאנאי, טריוואנדום, גואה וקרלה.

חברת אייר אינדיה מפעילה כיום חמש טיסות שבועיות מתל אביב לדלהי בימים ראשון, שני, שלישי, חמישי ושבת. הטיסות מתל אביב לדלהי אורכות כ-5 שעות ועל פי אייר אינדיה הן טסות במסלול ביטחוני, כלומר כזה שלא עובר מעל מדינות אוייב. הטיסות מישראל מופעלות במטוסי בואינג 787 דרימליינר בתצורה של 2 מחלקות שירות: עסקים ותיירים.

לאחרונה יצאה אייר אינדיה גם במחירי ״כסאח״ לטיסות למזרח, ליעדים כמו בנגקוק, סינגפור וסיאול. מדובר במחירים שנמוכים בעשרות אחוזים מאלו של המתחרות בקווים למזרח. חלק מהטיסות המדוברות הן עם קונקשן ארוך בדלהי שניתן לנצל לסיור בעיר, בכפוף להוצאת ויזת מעבר (״טרנזיט״).

המחלקה הראשונה החדשה של אייר אינדיה
המחלקה הראשונה החדשה של אייר אינדיה

כפי שדיווחנו לאורך השנה האחרונה, אייר אינדיה נמצאת בשיאו של תהליך המצאה מחדש של החברה תחת הבעלים החדש של החברה: תאגיד TATA. לאחרונה חשפה החברה מיתוג חדש לחלוטין, כולל עיצוב חדש למטוסי החברה ומחלקות הושבה חדשות לחלוטין בכל רמות המחיר: מחלקה ראשונה, עסקים, פרימיום ותיירים.

עיצוב חדש למטוסי חברת אייר אינדיה
עיצוב חדש למטוסי חברת אייר אינדיה

השינוי צפוי להשפיע בהדרגה גם על הקווים לתל אביב. ניתן להעריך שבקרוב ייקבלו חלק ממטוסי הדרימליינר של החברה את הצביעה החדשה. בעתיד צי הדרימליינר יקבל כנראה גם את מחלקות ההושבה החדשה של החברה שיישדרגו את המוצר המוצע במטוסי החברה.

תגובה
  1. במקרה של חניית ביניים ארוכה בדלהי, אם רוצים לצאת מהשדה חייבים ויזה ובנוסף לוודא שהמזוודות נשלחות רק עד דלהי.
    אם המזוודות ישלחו ליעד הסופי לא תוכלו לצאת משדה התעופה. אם לא יצאתם בהילוך מהשדה הויזה תבוטל ולאותוכלו לשלוח את המזוודות רק לישראל בחזור.

    נאלצנו להישאר 12 שעות בשדה. היה מאוד מתסכל !!!

Comments are closed.