בחודשים האחרונים מציעות אל על ומועדון הנוסע המתמיד את אחת ההטבות הכי משמעותיות לחברי מועדון הנוסע המתמיד במסגרת קמפיין ״מסיבת נקודות״, שכלל הנחה ברכישת כרטיסי בונוס. כעת נודע לנו כי אל על ומועדון הנוסע המתמיד צפויים להאריך את תוקף התכנית.

במסגרת מבצעי ״מסיבת נקודות״, מציעה אל על בימי שלישי בחודשים האחרונים כרטיסי בונוס בהנחה של 50% על רכיב הנקודות. ההטבה הייתה תקפה לחברי מועדון הנוסע המתמיד המחזיקים כרטיס אשראי Fly Card. כלומר, אם טיסה בכיוון אחד לפריז עולה על פי מחירון כרטיסי הבונוס 600 נקודות במחלקת תיירים פרימיום, המזמינים במסגרת ימי המבצע יכלו לרכוש את הכרטיס ב-300 נקודות בלבד בתוספת מזומן ומיסים, בכפוף לזמינות.

לדוגמא, במסגרת המבצע של היום (29.8) הוצעו טיסות לפריז במחלקת תיירים במחיר של 400 נקודות (במקום 800 נקודות) + 80$, או טיסה במחלקת פרימיום ב-500 נקודות (במקום 1,000 נקודות) + 100$ או טיסה לאמסטרדם במחלקת עסקים ב-930 נקודות (במקום 1,870) + 150$.

לצורך ההמחשה, במצב כיום, חברי מועדון הנוסע המתמיד מחזיקי פליי קארד צוברים נקודה עבור כל 250 ש״ח הוצאות בכרטיס האשראי. כך יוצא שבכדי לצבור 300 נקודות צריכים הנוסעים להוציא בכרטיס האשראי 75,000 ש״ח, או לרכוש כרטיסי טיסה בכ-3,000$ (כ-11,000 ש״ח). על כן הטבה של 300 נקודות למשל היא משמעותית למדי והפכה את רכישת כרטיסי הבונוס במסגרת המבצע למשתלמת במיוחד.

עד כה הופיע בדף ההטבה באתר אל על הודעה על כך ש״הטבת “מסיבת נקודות” במסגרתה מוצעות הטבות משתנות התקפות במהלך יום אחד תוצע מעת לעת בהתאם להודעות שישלחו בנושא לחברי מועדון זכאים, עד ליום 31.8.2023.״  עם זאת, נודע לנו כי ההטבה תוארך לפחות עד סוף השנה הנוכחית.

כאמור, מדובר באחת ההטבות המשמעותיות שהציעה אל על בחודשים האחרונים לחברי מועדון הנוסע המתמיד מחזיקי כרטיס האשראי. מדובר בהטבה חריגה יחסית (לטובה) אפילו ביחס לענף התעופה הגלובאלי. ההטבה צפויה להיות אפילו משמעותית יותר לאחר כניסת תכנית המועדון המתמיד החדשה. זאת היות ובתכנית החדשה בוטל רכיב המזומן בכרטיסי הבונוס, אך גדל רכיב הנקודות, כך שההנחה האפקטיבית תהיה גבוהה יותר.

כזכור, אל על הציגה תכנית חדשה למועדון הנוסע המתמיד עם שינויים מהותיים לעומת התכנית כיום. במסגרת התכנית החדשה שצפויה להכנס לתוקף ב-1.9, יוכפלו הנקודות של כל נוסע ב-50, כך שמי שמחזיק כיום למשל 1,000 נקודות מועדון, יחזיק החל מתחילת התכנית החדשה ב-50,000 נקודות. באמצע חודש אוגוסט פרסמנו גם את טבלאות המימוש החדשות לרכישה של כרטיסי בונוס.

מהבדיקה שלנו, ברוב המקרים חלה עלייה במחירי הנקודות של כרטיסי בונוס ביחס למצב הקיים, כשמאידך בוטל רכיב המזומן שהיה משמעותי למדי במיוחד ביעדים הרחוקים. כלומר, במסגרת התכנית החדשה בעבור רוב הכרטיסים, תשלמו יותר נקודות אך פחות מזומן.

ועם זאת, בחלק מהיעדים ישנה ירידה במחירים גם של רכיב הנקודות, בנוסף לביטול תוספת המזומן. כך למשל, כרטיס בונוס לניו יורק בחורף עולה כיום 2,000 נקודות (שווה ערך ל-100,000 נקודות כיום) + 200-300$. במחירון החדש, כרטיס ייעלה 80,000 נקודות, כלומר גם הוזלה של רכיב הנקודות, וגם ביטול רכיב המזומן, הטבה משמעותית לנוסעים.

ממועדון הנוסע המתמיד של אל על נמסר בתגובה: מסיבת הנקודות תימשך במתכונת הנוכחית עד סוף השנה הקלנדרית. נמשיך לעדכן בדיוורים הישירים ובעמודי הרשתות החברתיות של מועדון הנוסע המתמיד וה-FLY CARD.

יש לכם שאלות על תכנית הנוסע המתמיד החדשה? מוזמנים לשאול בקהילת חדשות תעופה.

תגובה
  1. כמה נקודות צריך בשביל כרטיס מלוס אנגלס לישראל תודה יש לי את הנוסע המתמיד.

Comments are closed.