טיסת אל על LY84 מבנגקוק לתל אביב היום (7.9) בוטלה לאור תקלה טכנית במטוס הבואינג 787 דרימליינר לאחר השלמת תהליך הבורדינג, כשהנוסעים כבר נמצאים על המטוס.

 טיסת LY84 בוטלה לפני ההמראה
טיסת LY84 בוטלה לפני ההמראה

הטיסה תוכננה להמריא מבנגקוק לתל אביב בשעה 16:00. לאחר השלמת תהליך הבורדינג ובזמן ההסעה של המטוס למסלול ההמראה התגלתה תקלה טכנית שמנעה את המראת הטיסה. תחילה ניסו צוות הטיסה לבדוק אפשרות של תיקון התקלה בזמן אמת על מנת להמריא באותו היום, מה שלא צלח. מהמידע שהגיע אלינו עולה כי הנוסעים המתינו כ-4.5 שעות על סיפון המטוס לפני שהטיסה בוטלה רשמית.

על פי אתר flightradar24, תחילה עודכן זמן ההמראה לשעה 16:40 ומאוחר יותר גם נרשמה טיסה נוספת בשעה 20:00 בערב. הנוסעים הועברו על ידי אל על ללינה בבנגקוק עד להשלמת תיקון המטוס ויציאת הטיסה החלופית. הטיסה צפויה להמריא חזרה ארצה בצאת השבת, לאחר השלמת התיקון על ידי טכנאים שנשלחו מישראל.

מטוס הבואינג המעורב במקרה הוא מטוס מדגם 787-9 (רישום 4X-EDC) בן 5.6 שנים שנמסר לאל על בשנת 2018. אל על היא חברת התעופה הראשונה שמפעילה אותו. המטוס מקורקע כרגע בבנגקוק וממתין לתיקון לפני שיוכל להמריא חזרה ארצה.

מחברת אל על נמסר: “בעת הסעת טיסת אל על LY084 למסלול ההמראה, התגלתה תקלה טכנית שלא ניתן היה לחזות במטוס. צוותי אל על עמלים על תיקון התקלה ואנשינו טיפלו בהעברת הנוסעים למלון עד למועד המראת הטיסה החלופית במוצ״ש. נדגיש כי בטיחות הנוסעים והצוות ניצבת מעל לכל שיקול אחר”

תגובה
  1. זה מה שקורה לחברת אל על הארורה שלא רוצה להטיס את ראש ממשלת ישראל. אל כל, תמשיכי להפסיד.

   1. היא אכן חברה ארורה, אבל זה לא היא, זה הטייסים שבשביל כולנו לא נותנים לקיסר המסואב והמושחת לעשות פה מה שהוא רוצה ולהרוס את כל מה שנבנה כאן.
    טובת המדינה לפני טובת המושחת.

    נ.ב יש לך גם פוסטר של מיס פיגי מעל המיטה? האמיתית כמובן. לא זאת שאתה חושב עליה.

 1. צודקים 100%…כל המצקצקים..תבלעו…תבלעו…הם דואגים לבטיחות וזהו והם צודקים!!! הלוואי כל חברה אחרת גם ככה…לי יש פחד טיסה וטוב לראות ובודקים טוב…אז יאללה…לכו לישון

Comments are closed.