אתמול המריאה טיסת הבכורה של אל על ליעד החדש ביותר ברשת הטיסות של החברה לצפון אמריקה: פורט לודרדייל (פלורידה).

טיסת אל על LY21 המריאה אתמול ב-01:33 בלילה ונחתה בפורט לודרדייל בשעה 07:30 בבוקר (זמן מקומי) לאחר 12:58 שעות טיסה. כזכור, אל על הודיעה כי תפעיל טיסות עונתיות לפורט-לודרדייל בחודשים ספטמבר-אוקטובר 2023, כמענה עונתי לביקוש הגבוה לטיסות בעונת החגים בישראל, כאשר טיסת הבכורה נקבעה לאתמול, ה-13 בספטמבר 2023. טיסת הבכורה הופעלה במטוס בואינג 787-8 דרימליינר.

לפני חודש הודיעו באל על כי הקו יהפוך לקבוע ויהיה יעד הטיסה הסדיר השישי של החברה לארה״ב, כאשר החל מה-15 באפריל 2024 תפעיל החברה שתי טיסות שבועיות סדירות מתל אביב לפורט לודרדייל. הטיסות יצאו בימים שני ושישי, כאשר טיסות החזור מפורט-לודרדייל לתל אביב יצאו בימים שני ומוצ”ש. לפי מערכת ההזמנות, זמן הטיסה עומד כרגע על 13:15 שעות בטיסת ההלוך ו-12:00 שעות בחזור. הטיסות יפעלו במקביל ל-6 טיסות שבועיות שמפעילה החברה למיאמי הסמוכה.

מבדיקה שלנו במערכת ההזמנות עולה כי מחירי הטיסות לחודש אפריל מתחילים כרגע באזור ה-1,069$ בחודש מאי. עם זאת, נראה שתהיה תחרות מועטה יחסית מול אל על, שתהיה החברה היחידה להציע טיסות לפורט לודרדייל שאורכות פחות מ-17 שעות. כמו כן, נכון לעכשיו גם מי שיסכים להתפשר על זמן טיסה ארוך יותר עם קונקשן יימצא שטיסות אלו מוצעות, נכון לעכשיו, במחירים גבוהים מאלו של אל על ומתחילים באזור ה-1,200$ לטיסה עם קונקשן קצר בארה״ב.

תמונה: ויקימידה (JacobAviation)
תגובה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *