סאן דור מקבוצת אל על, מחדשת את קו הטיסות הישיר מתל אביב לקרקוב פולין. החל מדצמבר 2023 תפעיל החברה שתי טיסות בוקר שבועיות בימי שני ושישי. הטיסה הראשונה צפויה להמריא ביום 1.12.23 וקו טיסות זה יצטרף לרשימת יעדי הנופש של  סאן דור לחורף 2023 שכוללת את שארם א-שייח’, איסטנבול, טבילסי, לרנקה וסלוניקי.

מכירת הכרטיסים החלה היום (20.9.23), במחיר השקה שמתחיל ב-$199 לכרטיס במחלקת תיירים, שאינו כולל הושבה וכבודה (LITE). חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על יוכלו לצבור ולממש נקודות מועדון בטיסה בכפוף לתנאים באתר אל על ולתקנון הנוסע המתמיד. בקו זה תתחרה סאן דור מול חברת התעופה הלאומית לוט שתפעיל 3 טיסות שבועיות מתל אביב, וכן עם חברות האולטרה לואו קוסט ריינאייר (5 טיסות שבועיות) ווייז אייר (4 טיסות שבועיות), שמציעות כרטיסי טיסה החל מ-70$ בתעריפי הבסיס שכוללים תיק גב בלבד.

מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי לפחות חלק מהטיסות יופעלו במטוסי על ידי חברת Smartwings בפורמט של ״חכירה רטובה״. המשמעות היא שהמטוס (מדגמי 737) וצוות הטיסה יהיו של חברת סמארטווינגס, בליווי של דייל דובר עברית מטעם סאן דור. משך הטיסה לקרקוב עומד על כ- 4 שעות והטיסות ימריאו מתל אביב בשעות הבוקר המוקדמות, כך שיאפשרו יום שלם ביעד. טיסות החזרה יתקיימו גם הן בשעות הבוקר.

כזכור, בנובמבר האחרון הפסיקה חברת אל על את קו הטיסות שלה לוורשה, במקביל להפסקה הטיסות לטורונטו ובריסל. זאת כחלק ממה שנראה כמו מהלך להפסקת פעילות בקווים תחרותיים והתמקדות בקווים נטולי תחרות. אותו מהלך סימן למעשה את הפסקת פעילותה של אל על בפולין. כעת נראה כי סאן דור תמלא את מקומה ותחזור להפעיל טיסות ישירות למדינה.

קרקוב, היא העיר השנייה בגודלה בפולין, עיר אירופאית עתיקה בדרום פולין, רבת קסם המציעה תרבות פורחת, עושר של מבנים היסטוריים, גלריות אמנות רבות ועוד. חוויית הקניות בקרקוב מפתיעה ומציעה חנויות בוטיק מקומיות לצד רשתות אופנה מובילות במחירים אטרקטיביים במיוחד. מלבד היותה עיר תיירותית מבוקשת, קרקוב מהווה מרכז עסקים והייטק מתפתח בפולין בפרט ובאירופה כולה, וחברות בינלאומיות רבות מקיימות את עסקיהן בעיר.

לדברי גל גרשון, מנכ”ל סאן דור: “אנו שמחים להרחיב את נתיבי הטיסות של סאן דור ומוסיפים יעד חדש לחורף, יעד פופולרי עבור התייר הישראלי, יעד המציע חופשת חורף מהנה המשלבת בין אתרים היסטוריים, אמנות, חיי לילה, לצד שופינג משתלם. לו”ז  הטיסות, יאפשר ללקוחותינו לבחור בין חופשת סוף שבוע או קפיצה קצרה באמצע השבוע”.

תגובה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *