חברת התעופה לופטהנזה מודיעה על שדרוג תא הנוסעים בקבוצת מטוסי איירבוס A320, עם שדרוגים שאמורים להציע נוחות משופרת לנוסעים.

חברת התעופה לופטהנזה הודיעה כי תחל את תהליך השיפוץ של 38 מטוסי איירבוס A320 באביב 2025 והוא יושלם בשנת 2027. תא הנוסעים החדש יכלול תאי אחסון כבודה גדולים יותר שיכולים להכיל עד פי שניים יותר מזוודות או תיקים מאשר התאים הנוכחיים. התאים החדשים גדולים יותר ב-40% אך גם מאפשרים אחסון כבודה בצורה אנכית.

מושבים מתוצרת Geven
מושבים מתוצרת Geven

באשר למושבים של הנוסעים – בלופטהנזה מבטיחים כי המושבים החדשים, שעוצבו על ידי יצרנית המושבים האיטלקית Geven, מציעים מרווח גדול יותר לרגליים עם אותו מרווח בין המושבים הודות לעיצוב ארגונומי משופר של משענות הגב.

מעמד לטאבלט במושבים של יצרנית המושבים Geven
מעמד לטאבלט במושבים של יצרנית המושבים Geven

עוד שדרוג נוגע לסביבת הנוסע שתכלול לאחר השיפוץ יציאת USB ייעודית בכל מושב, שניתן להשתמש בה לטעינת מכשירים ניידים. כמו כן, לא לראשונה, לופטהנזה מציידת את כל המושבים במעמד מיוחד לטאבלטים וסמארטפונים. כך, האורחים יכולים לצפות בסרטים וסדרות בצורה הרבה יותר נוחה במכשירים שלהם מבלי להחזיק את המכשירים בידיהם או להניח אותם על השולחן המתקפל.

לחברת לופטהנזה 87 מטוסי איירבוס ממשפחת ה-A320, מתוכם 34 מהדור החדש A320neo. שאר המטוסים הם מהדור הקודם מדגמי A320-200, והם אלו שלהערכתנו צפויים לקבל את הקבינה המשודרגת.

יצויין כי לופטהנזה מפעילה את רוב הטיסות לישראל במטוסי איירבוס A321 ורק חלק קטן מהטיסות במטוסי A320. בתוך כך מפעילה לופטנהזה כיום 3 טיסות יומיות מתל אביב לפרנקפורט ו-2 טיסות יומיות למינכן. זאת בזמן שרוב חברות התעופה האירופאיות הגדולות כמו אייר פראנס, בריטיש איירוייז, וירג׳ין אטלנטיק, אייר אירופה ונוספות עברו להפעיל בקווים לישראל מטוסים רחבי גוף שמציעים נוחות משופרת מלכתחילה.

תגובה
  1. בכל הנוגע למחלקת תיירים החברה נוראית. מושבים לא נוחים, שירות גרוע ואוכל מתחת לכל ביקורת.

  2. פעם זו הייתה החברה המובילה בקווים לאירופה, עם מטוסי 747-400 ו-340-600. עם ביזנס כמו שצריך ואפילו מחלקה ראשונה חלומית. איפה הימים ההם.

Comments are closed.