אל על מודיעה היום כי עם אישור הפטור מוויזה לארה״ב, היא תרחיב את תדירות הטיסות לארה”ב החל מיוני 2024 עם טיסה יומיות נוספת לניו-יורק. סה״כ תפעיל החברה עד 6 טיסות יומיות לניו-יורק ובסה”כ עד 49 טיסות ישירות מידי שבוע לכל יעדי ארה”ב.

אל על צופה עלייה בביקושים לטיסות לארה״ב בעקבות מתן הפטור מוויזה לארה״ב לישראלים ועל כן מודיעה על הרחבה של תדירויות הטיסות לארה”ב. החל מיוני 2024 תפעיל אל על טיסה יומית נוספת לניו-יורק (JFK) ובסה”כ יהיו עד 6 טיסות יומיות לניו-יורק, וכ-33 טיסות שבועיות לשני שדות התעופה בניו יורק (JFK וניו-ארק). כזכור, לאחרונה הודיעה אל על על פתיחת קו טיסות סדיר חדש לפורט לודרדייל, פלורידה באפריל הקרוב.

החל מיוני 2024 אל על תפעיל 7 טיסות ישירות לפלורידה מידי שבוע, 6 טיסות שבועיות ללוס-אנג’לס, 3 טיסות שבועיות לבוסטון וכ-33 טיסות שבועיות לניו-יורק. אל על עתידה להפעיל בסה”כ עד 49 טיסות שבועיות ישירות ליעדי ארה”ב השונים.

באל על מאמינים כי הפטור מוויזה יגדיל את מספר הנוסעים בטיסות המשך מארה״ב ליעדים בדרום אמריקה. שדות התעופה בפלורידה, בדגש על מיאמי, מהווים נקודה מרכזית לטיסות למגוון יעדים בדרום אמריקה והקאריביים. הנוסעים עם אל על יוכלו לטוס למיאמי או פורט לודרדייל בטיסות אל על ומשם להמשיך בטיסות של חברות זרות עמן שותפה אל על כמו ג׳ט בלו.

כמו כן, לאחרונה חתמה אל על לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת התעופה האמריקאית דלתא, אשר יגדיל את היצע טיסות ההמשך שנוסעי אל על יכולים להזמין בשילוב עם טיסת אל על לארה״ב. בכך תוכל אל על להגדיל את רשת הנתיבים שהיא מציעה לנוסעיה.

באל על ערכו סקר מייצג בקרב האוכלוסייה הבוגרת בישראל (בקרב 500 נשאלים), המתכננים לצאת לחו”ל בשנה הקרובה ממנו עלה כי במידה וישראלים יוכלו להיכנס ללא ויזה, הנכונות לטוס לארה”ב תעלה בכ – 20%.