חברת התעופה airBaltic מודיעה על הגדלת תדירות הטיסות של החברה מתל אביב. החל מחודש אפריל 2024 תפעיל החברה 4 טיסות שבועיות מתל אביב לריגה.

בחורף הקרוב צפויה להפעיל חברת התעופה מלטביה 2-3 טיסות שבועיות מתל אביב לריגה, בירת לטביה. וכעת מודיעה החברה כי החל מחודש אפריל היא תגדיל את תדירות הטיסות מתל אביב ל-4 טיסות שבועיות במטוסי האיירבוס A220.

הטיסות מתל אביב ימריאו בימים ראשון, שלישי רביעי ושישי בשעה 06:40 ויינחתו לאחר כ-4:35 שעות טיסה בריגה בשעה 11:15 (זמן מקומי).

הטיסות מריגה ימריאו בימים שני, שלישי, חמישי ושבת בשעה 23:25 ויינחתו לאחר כ-4:25 שעות טיסה בתל אביב בשעה 03:50 (זמן מקומי).

בנוסף לטיסות לריגא, החברה מציעה טיסות קונקשן נוחות מתל אביב למספר יעדים באירופה דרך ריגה ביניהם וילנה, טמפרא שבפינלנד, הלסינקי ועוד.

בשנת 2023 הודיעה החברה כי תציע Wi-Fi חינם בטיסותיה, מה שהופך אותה לחברת התעופה האירופית הראשונה שמספקת שירות כזה. בנוסף, איירבלטיק הודיעה על הקמת בסיס עונתי חדש בנמל התעופה של גראן קנריה, בו יוצבו שני מטוסים בעונת החורף הקרובה.

אייר בלטיק היא חברת התעופה הלאומית של לטביה. המטה שלה ממוקם בנמל התעופה הבינלאומי של ריגה. המרכז העיקרי של חברת התעופה נמצא בריגה, אך יש לה גם בסיסים בטאלין, וילנה וטמפרה. ממשלת לטביה מחזיקה ב-97% מחברת התעופה. אייר בלטיק מפעילה צי אחיד של 44 מטוסים מדגם איירבוס A220-300, עם כוונות לרכוש מטוסים נוספים, שלצידם פועלים מספר מטוסי A320 חכורים. אייר בלטיק נחשבת למפעילת הצי הגדול ביותר של מטוסים מדגם זה.