הבוקר פתחו ארגוני הטרור מעזה במתקפה על ישראל עם חדירות מחבלים וירי רקטות על ישראל. בשעות האחרונות אנחנו עדים לגל ביטולי טיסות של חברות התעופה הזרות לישראל, מהלך שצפוי להתברר בשעות הקרובות.

מאז שעות הבוקר כבר מספר טיסות לישראל חזרו על עקבותיהן ונחתו ביעד ממנו המריאו או ביעד אחר. טיסות של וויז אייר מקלוז׳ נאפוקה, דברצן, קטניה וורשה הוסטו לנחיתה בלרנקה. כמו כן טיסה של אנדלוג׳ט (טורקיש איירליינס) מאיסטנבול לתל אביב וטיסה של יונייטד מסן פרנסיסקו לתל אביב חזרו על עקבותיהן לנחיתה בשדה ממנו המריאו.

בנוסף, קבוצת לופטהנזה ביטלה את רוב הטיסות שלה לתל אביב היום, כולל טיסות של לופטהנזה מפרנקפורט ומינכן וכן טיסה של בראסלס איירליינס מבריסל לתל אביב. גם לוט ביטלה טיסה מוורשה לתל אביב. בהיעדר טיסות נכנסות לתל אביב, כמובן שגם טיסות מתל אביב יבוטלו בהיעדר מטוסים להפעיל אותם. טיסות של חברות תעופה נוספות נדחו במספר שעות, ייתכן כחלק מניסיון של חברות תעופה לחכות להתבהרות המצב.

ברשות שדות התעופה ביקשו להדגיש כי המראות ונחיתות מתקיימות בנמלי התעופה נתב”ג ורמון. אך למרות ששדות התעופה פעילים באופן רשמי, חלק מחברות התעופה בוחרות לבטל באופן ייזום חלק מהטיסות. ברשות שדות התעופה המליצו לנוסעים להתעדכן לגבי זמני הטיסות המעודכנים באתר רש”ת ובחברות התעופה השונות.

בחברות התעופה מספרים לנו שהמצב ייבחן בשעות הקרובות ובהתאם יקבלו החלטות על המשך הפעלת לוח הטיסות לתל אביב.

במקביל הודיעו חברות התעופה הישראליות על הפעלת טיסות חילוץ לישראל:

 • ארקיע – משארם א שייח בשעה 00:35 זמן מקומי (בין שבת לראשון)
 • ארקיע – מאתונה בשעה 01:25 זמן מקומי (בין שבת לראשון)
 • ארקיע – מלרנקה בשעה 09:40 בבוקר ביום ראשון

להזמנה ניתן לפנות למוקדי החירום של ארקיע בטלפון 03-6903333 או בווטסאפ 053-3550455

תגובה
 1. איזה לפנות ואיזה נעליים
  לפני הפרסומים תעמדו במה שמפרסמים
  אני כבר שעתיים וחצי מנסה להשיג נציג ואחרי כל 45 דק המתנה מנתקים אותי
  שלחתי וואטסאפ ושום מענה
  איך בדיוק אפשר להשיג טיסת חרום אם אין מענה? פשוט הזיה😡

  1. שירן צודקת מיליון אחוז אני גם מנסה ואין מענה ויש לי שתי קרובות משפחה שתקועות באיסטנבול לא יודעות מה לעשות והבעיה שאין לאף אחד תשובות לא רק חוסר מענה מצד החברה הזו

 2. גם אנחנו תקועים במלטה!אף אחד לא עונה ולא חוזר אלינו!!!איך ואפה להירשם לטיסות חילוץ???

 3. גם אנחנו תקועים במלטה!אף אחד לא עונה ולא חוזר אלינו!!!איך ואפה להירשם לטיסות חילוץ???רכשנו כרטיסים ללרנקה ל10.10?מה אלא??

Comments are closed.