בתחילת השבוע הודיעו מספר חברות תעופה על כך שיפסיקו את טיסותיהן מ/אל תל אביב. בעוד חלק מהחברות בחרו לבטל את טיסותיהן באופן גורף, אפילו חודשים קדימה, חלק מהחברות ביטלו למספר ימים ספורים עד להתבהרות המצב.

חלק מחברות התעופה שבחרו לבטל את טיסותיהן במערכות רק עד סוף השבוע הקרוב, אך טרם האריכו את הביטול במערכת וזאת למרות שלהערכתנו אין בכוונתן לחזור לטוס מישראל בימים הקרובים. כך יוצא שלמעשה מערכת ההזמנות ואתרי חיפוש הטיסות מציגים טיסות זמינות שככל הנראה לא יצאו לפועל.

כך למשל ניתן להזמין טיסות של אייר אירופה למדריד ואייר אינדיה לדלהי החל מיום ראשון הקרוב, כמו גם טיסות של וירג׳ין אטלנטיק מיום שני ועוד. לאור המצב הנוכחי, אנחנו מעריכים שאותן חברות צפויות להאריך את ביטולי הטיסות שלהן מתל אביב עד למועד לא ידוע. להערכתנו ביטולי הטיסה יבוצעו כבר היום או בימים הקרובים. עם זאת, העובדה שהטיסות עדיין מופיעות במערכת ההזמנות מבלבלת נוסעים שעלולים להזמין אותם ולגלות שהם יבוטלו בימים הקרובים.

למי שרוצה להזמין טיסה בימים הקרובים נציין כי חברות התעופה הישראליות מציעות נכון לעכשיו את לוח הטיסות היציב ביותר ולא צפויות להפסיק זאת. מי שבכל זאת בוחר להזמין בחברות התעופה הזרות, מומלץ לבדוק מול מקור מידע נוסף האם אותה חברת תעופה מפעילה טיסות לישראל. כמו כן, ניתן לפנות אלינו בשאלות באמצעות עמוד האינסטגרם שלנו.

חברות התעופה שנכון לעכשיו מפעילות טיסות מישראל עם היצע גדול יחסית של טיסות המשך למגוון יעדים הן אתיופיאן איירליינס, פליי דובאי ואיתיחאד. גם כאן חשוב להגיד שזה נתון לשינוי בכל זמן נתון.

תגובה
  1. העיקר שבקאטר שמממנת את טרור חמאס והסתת העולם באל ג’זירה – עסקים כרגיל, אף טיסה לא מתבטלת לדוחה וממנה.
    הם צוחקים לנו בפרצוף.

Comments are closed.