לאור הביקוש הרב לטיסות חזרה לישראל, לצד המשך ביטולי הטיסות של החברות הזרות, אל על משפרת את השקיפות של מצב הטיסות לנוסעים.

בעקבות המצב והביקוש שנוצר לטיסות לישראל, נוצר קושי באיתור מושבים פנויים על גבי טיסות. היות ומוקדי השירות של חברת אל על עמוסים בפניות, קריטיות חלקן, החברה מצאה פתרון שיאפשר לנוסעים למצוא מושבים פנויים על טיסות לארץ.

מערכת זמינות הטיסות החדשה של אל על
מערכת זמינות הטיסות החדשה של אל על

אל על הקימה ממשק המתעדכן אוטומטית, בו ניתן לראות את זמינות המושבים בזמן אמת לשבוע הקרוב. כלומר, במקום לחפש באופן ידני זמינות על טיסות ליעד מסוים בתאריכים שונים, תוכלו לראות בעמוד אחד מרוכז את כל הטיסות הזמינות, כולל מספר מושבים פנוי בכל טיסה.

מעבר לכך שהמערכת החדשה תאפשר לראות את כל הזמינות של כרטיסים מיעד מסוים, המערכת תאפשר גם לאנשים לראות זמינות לחזרה לארץ ממספר מדינות סמוכות במקום אחד מרוכז. עד כה מי שרצה לחזור לארץ במהרה, נדרש לחפש טיסות ממספר יעדים סמוכים בחיפושים נפרדים. כעת יוכלו הנוסעים לראות זמינות מכל היעדים השונים ולבחור את היעד ממנו יש זמינות של כרטיסים במועד שנוח לנוסעים.

איך תדעו כמה מושבים יש בכל טיסה?

  • עמודה ריקה – אין טיסה ביום זה
  • 0 – לא נותרו מושבים פנויים בטיסה
  • 1 עד 8 – מספר המושבים הפנויים בטיסה
  • +9 – נותרו לפחות 9 מושבים פנויים בטיסה

אל על כבר נקטה במהלך המלחמה האחרונה בצעדים קודמים שנועדו להגביר את השקיפות כלפי הנוסעים. הצעד הראשון ובין המשמעותיים ביותר היה הגבלת מחירי הטיסות כתלות בזמן הטיסה, כאשר טיסה של עד שעתיים תעלה עד 299$ לכיוון, עד 6 שעות טיסה עד 499$ ומעל 6 שעות עד 899$.

המערכת לטיסות יוצאות מישראל זמינה כאן, והמערכת לטיסות לישראל זמינה בלינק הבא.