אל על מודיעה כעת כי תטיס ארצה חיילים וחיילות בשירות צבאי, בסדיר ובקבע ומחזיקי צו 8 ללא עלות.

אל על מודיעה כי אנשי מילואים המחזיקים בצו 8 או חיילים וחיילות בסדיר וקבע השוהים בחו״ל ונדרשים לשוב לישראל יוכלו לקבל כרטיסי טיסה ללא עלות. עד כה סיפקה אל על כרטיסי טיסה ללא עלות רק בטיסות החילוץ שבוצעו במהלך השבת.

לצורך כך נדרשים המבקשים למלא טופס מקוון המופיע באתר אל על וזו תפעל במטרה למצוא עבורם טיסה ישירה לישראל בסמוך ככל הניתן למועד פנייתם, כאמור ללא עלות ובמימון מלא של אל על. אל על ציינה כי תשיב בהקדם האפשרי לפונים בטופס הייעודי. בטופס נדרשים הפונים למלא את פרטיהם, האם הם מלווים בבני משפחה מקרבה ראשונה וכן לצרף אסמכתה כגון צו 8 או מכתב מהיחידה הצבאית בה הם משרתים.

באל על מודיעים כי מאז פרוץ המלחמה החברה הטיסה יותר מ-230 אלף נוסעים בכ-1,200 טיסות. מתוכם כ-110 אלף נוסעים הטיסה אל על ארצה. אל על שמחזיקה בדרך בנתח פעילות של כ-20% מכלל התנועות בנתב״ג, ככל הנראה מחזיקה בנתח פעילות גבוה משמעותית מאז תחילת הלחימה והפסקת הטיסות הסדירות של חברות תעופה זרות רבות

בנוסף, אל על ממשיכה לתגבר את לוח הטיסות להטסת נוסעים וציוד חיוני ללחימה וגם הפעילה 4 טיסות מיוחדות בשבת האחרונה, כולל טיסות ארוכות טווח מניו יורק במטוס 777 ומבנגקוק במטוס 787.