חברת התעופה הישראלית ארקיע מודיעה היום כי תפעיל טיסה יחידה מבנגקוק לתל אביב בתאריך ה-21.10.

חברת התעופה ארקיע מודיעה היום כי לאור המצב היא מוסיפה טיסה יחידה מבנגקוק לתל אביב ביום שבת הקרוב, עם עצירה במומביי. טיסת ארקיע IZ592 צפויה להמריא מבנגקוק בתאריך ה-21.10 בשעה 16:05 (זמן מקומי) ולאחר כ-4 שעות טיסה תבצע עצירה טכנית במומביי לטובת תדלוק ולאחר כשעה תמשיך בטיסה של עוד כ-5 שעות לתל אביב.

נכון למועד פרסום הטיסות, מחירי הכרטיס לכיוון אחד הוגנים למדי ועומדים על 254$ לנוסע. זאת בזמן שהאלטרנטיבות עם חברות התעופה הזרות נעות בין 600-800$ עם זמן טיסה כולל קונקשן שעומד על 14-16 שעות. הטיסה תבוצע באחד משני מטוסי האיירבוס A321neoLR של ארקיע שמיועדים לטיסות לטווח ארוך, עם טווח מוגדל של כ-7,400 ק״מ.

עם הפסקה הטיסות של החברות הזרות, הצטמצמו אפשרויות הטיסה מתאילנד חזרה לישראל. האפשרויות המרכזיות כיום הן טיסה ישירה עם אל על או טיסת קונקשן בשילוב של אמירייטס (שהפסיקה לטוס לישראל), דרך דובאי, עם טיסת המשך לישראל של פליי דובאי או אחת מחברות התעופה הישראליות.

נזכיר כי בשנת 2018 תכננה חברת ארקיע להפעיל טיסות ישירות סדירות מתל אביב לבנגקוק במטוסי בואינג 767 חכורים. כפי שדיווחנו אתמול, חברת התעופה התאילנדית, תאי איירוייז הפעילה אתמול גם היא טיסת חילוץ יחידה מתל אביב לבנגקוק במטוס בואינג 777.