חברת התעופה סאן דור מקבוצת אל על תוסיף ללוח הטיסות שלה במהלך חודש נובמבר 2023 טיסות לוורשה (פולין) וקישינב (מולדובה).

חברת סאן דור מודיעה היום כי תפעיל במהלך חודש נובמבר, שתי טיסות שבועיות לוורשה, בימים שני ורביעי. כאשר הטיסה הראשונה צפויה להמריא בתאריך 8 בנובמבר, 2023. הטיסות לוורשה, נוספו לאור הביקוש מצד הקהילה המקומית וכדי לשמר את הגשר האווירי בין ישראל לפולין. מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי מחירי כרטיס טיסה הלוך ושוב של אל על לוורשה בנובמבר מתחילים כרגע במחיר הוגן בהחלט של 296$, במיוחד בהתחשב באתגרים הרבים שעומדים לפתח חברות התעופה הישראליות בעת הזו.

נכון להיום בחודש נובמבר צפויות להפעיל טיסות ישירות לוורשה רק סאן דור וארקיע. זאת למרות שגם חברות התעופה וויז אייר וריינאייר מוכרות כרטיסים לטיסות בנובמבר, אך בפועל אפשר להעריך שטיסות אלו יבוטלו כמו כל הטיסות של חברות אלו בשבועות האחרונים.

בנוסף תפעיל סאן דור, שתי טיסות שבועיות לקישינב, בימים ראשון וחמישי, החל מתאריך 9 בנובמבר 2023. בחודש נובמבר צפויות לפעול טיסות לקישינב גם של ישראייר, ארקיע וחברת FlyOne. מחיר כרטיס טיסה הלוך ושוב של אל על מתחיל כרגע במחיר של 229$, גם כאן מחיר הוגן בהחלט.

בסאן דור מודיעים כי הם ממשיכים לתגבר את הטיסות ביעדים השונים כמענה לפניות ולביקושים בתקופה זו ומפעילים נכון לעכשיו 11 טיסות שבועיות ללרנקה, קפריסין, 8 שבועיות לטביליסי, גיאורגיה ו- 2 טיסות שבועיות לסלוניקי, יוון.

תמונה: דני שדה