סאן דור מקבוצת אל על מודיעה היום על הוספת טיסות לפולין ותפעיל במהלך חודש דצמבר טיסות לוורשה ולקרקוב. כמו כן, תמשיך סאן דור בדצמבר את הטיסות לקישינב מולדובה

בחודש נובמבר הודיעה סאן דור על הוספת 2 טיסות שבועיות לוורשה, בימים שני ורביעי וכן שתי טיסות שבועיות לקישינב, בימים ראשון וחמישי. כעת מודיעים בחברה כי בנוסף לטיסות לוורשה תפעיל החברה קו טיסות חדש בין תל אביב לקרקוב (פולין), פעמיים בשבוע, בימים שני ושישי החל מה-1 בדצמבר 2023.

נכון לעכשיו, אל על תהיה חברת התעופה היחידה שתפעיל טיסות ישירות לקרקוב, לאחר שחברות התעופה הזרות כמו לוט וחברות הלואו קוסט הפסיקו לטוס לישראל. ולמרות זאת, בסאן דור שומרים על רמת מחירים הוגנת, כאשר מבדיקה שלנו כרטיסי טיסה הלוך ושוב לקרקוב לחודש דצמבר נמכרים כרגע החל ממחיר של 248$ בתעריף לייט, שכולל טרולי בלבד. המחירים לחודש ינואר מתחילים ב-223$ֿ, לכרטיס הלוך ושוב.

נציין כי מהבדיקה שלנו נראה כי ניתן להזמין טיסות של חברת התעופה הפולנית לוט לקרקוב החל מתאריך ה-17 בדצמבר. עם זאת, אין שום וודאות שטיסות אלו אכן ייתבצעו, וקיימת אפשרות ריאלית שהן יבוטלו קרוב יותר למועד הטיסה, לפרק זמן נוסף.

בסאן דור מציינים כי הם ימשיכו לתגבר את הטיסות אל היעדים השונים כמענה לפניות ובהתאם לצורך בתקופה זו, על מנת לשמר את הגשר האווירי לישראל וממנה. סאן דור מרחיבה לאור הביקושים, את הטיסות לפולין, לוורשה ולקראקוב וכמו כן, לקישינב מולדובה, בחודש דצמבר 2023.

סאן דור מפעילה בתקופה זו 11 טיסות שבועיות ללרנקה (קפריסין) בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי, 8 טיסות שבועיות לטביליסי (גיאורגיה) בימים ראשון עד חמישי ו-2 טיסות שבועיות לסלוניקי (יוון) בימים שני ושישי.

תמונה: דני שדה