אל על מודיעה היום על הארכת המדיניות המקלה לנוסעים לאור מלחמת חרבות ברזל בכל הנוגע לביטול או שינוי כרטיסי טיסה.

אל על תאפשר ללקוחות המחזיקים בכרטיס לטיסה המתוכננת להמריא עד 31 בינואר 2024 (כולל) לבטל את כרטיס הטיסה ללא עלות ולקבל בתמורה שובר זיכוי. השוברים יהיו בתוקף למימוש עד ל-31 בדצמבר 2025 לטיסות הממריאות עד ל-30 בנובמבר 2026.

כמו כן, לקוחות אשר מעוניינים לשנות את טיסתם יוכלו לעשות זאת ללא תשלום דמי שינוי, אך ייגבו הפרשי מחיר בין תעריפי הטיסות (אם קיימים). כשברקע העומסים על מוקדי השירות של חברות התעופה הישראליות, אל על מאפשרת להנפיק שוברים עצמאית באתר אל על.

בורדינג פס עם מסר חדש לתמיכה בהחזרת החטופים
בורדינג פס עם מסר חדש לתמיכה בהחזרת החטופים. תמונה: דוברות אל על

עוד הודיעה אל על היום על עיצוב חדש לכרטיסי העלייה למטוס (בורדינג פס) המשלב את המסרים מחכים לכם בבית ו- BringThemHome# כחלק מהתמיכה והסיוע של החברה בפעילות מטה משפחות החטופים. כפי שפרסמנו מוקדם יותר החודש, אל על הקימה מערך יעודי בראשות ירום ודיש, סמנכ”ל בכיר מכירות ותיירות באל על, לתמיכה בפעילות המסייעת למטה החטופים בדגש על הטסת קרובי המשפחה ונציגיהם למדינות שונות ברחבי העולם.

עד כה הטיסה אל על עשרות נציגי משפחות לפעילויות שמאורגנות מטעם מטה משפחות החטופים, בין השאר לצפון אמריקה ולבירות אירופה ובהן פריז, מדריד, בריסל, וינה, קופנהגן ואמסטרדם. במסגרת זו נפגשו נציגי המשפחות עם בכירים בממשלות, ב-OECD, בקהילות היהודיות באונסק”ו ועם בכירים נוספים וקיימו מפגשים עם עיתונאים להגברת התהודה התקשורתית והעלאת המודעות לקידום שחרורם של החטופים.

תמונה: דוד דניאל