חברת אל על ודלתא איירליינס משיקות היום, ה 18.12.2023 הסכם  קוד שייר חדש וארוך טווח, שיאפשר טיסות המשך לטסים בין ישראל לארה”ב החל מה 1.1.2024. ההסכם יאפשר בנוסף הטבות הדדיות למועדוני הלקוחות של שתי החברות, שכולל אפשרות לצבור ולממש מיילים / נקודות של SkyMiles  או הנוסע המתמיד בטיסות החברה השותפה. במסגרת ההסכם יוכלו לקוחותיה של דלתא לטוס מישראל לצפון אמריקה והפוך בטיסות הישירות של אל על מניו יורק, בוסטון, לוס אנג’לס, מיאמי ופורט לודרדייל. ברגע שדלתא תחדש את הטיסות לישראל, לקוחות אל על יוכלו לטוס איתה מתל אביב לארצות הברית ומשם ל 280 טיסות המשך למגוון יעדים כמו לאס וגאס, סאן פרנסיסקו, סיאטל, דאלאס, טורונטו ועוד.

דינה בן-טל גננסיה, מנכ”לית אל על: “אנו גאים בשיתוף הפעולה עם דלתא, שאני רואה בה שותפה ארוכת-טווח בעלת ערך משמעותי”. שלומי זפרני, סמנכ”ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על ” הודות לצירוף ישראל לתוכנית הפטור מויזה של ממשלת ארה”ב, השותפות עם דלתא איירליינס פותחת בפני הנוסעים הישראלים אפשרויות מגוונות ונוחות יותר מאי פעם”.

ההטבות ההדדיות לחברי מועדוני הנוסע המתמיד יחלו ב 15.1.2024 ויכללו בין היתר בחירת מושב מועדף בטיסה, קדימות בצ’ק אין ובעלייה למטוס, הטבות כבודה וכניסה לטרקלין היכן שמתאפשר.נכון לרגע זה דלתא טרם הודיעה על חידוש קו הטיסות לישראל.

דלתא ואל על בהסכם Codeshare חדש
אל על ודלתא. הסכם קוד שייר חדש וארוך טווח