חברת התעופה פליי דובאי (Flydubai) מודיעה היום על הרחבה נוספת של פעילותה בישראל ותעלה את תדירות הטיסות שלה מתל אביב ל-3 טיסות יומיות.

חברת התעופה פליי דובאי מאיחוד האמירויות צפויה להגביר את תדירות הטיסות שלה מתל אביב, כאשר החל מה-8 בינואר תפעיל החברה 3 טיסות יומיות בין תל אביב לדובאי. פליי דובאי היא אחת מחברות התעופה שהמשיכו לפעול בישראל באופן רציף מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל, אך התאימה את לוח הטיסות לביקוש, כאשר נכון להיום כבר מפעילה החברה 2 טיסות יומיות לתל אביב. הטיסות מבוצעות במטוסי בואינג 737.

מפת יעדי הטיסה של פליי דובאי
מפת יעדי הטיסה של פליי דובאי

מעבר לטיסות ישירות לדובאי, חברת פליי דובאי מציעה טיסות המשך לרשת יעדים רחבה יחסית. ניתן להזמין טיסות המשך של החברה מתל אביב דרך דובאי ליעדים בהודו, אתיופיה, נפאל, סרי לנקה, תאילנד (בנגקוק וקראבי), רוסיה, ובמרכז אסיה. בנוסף, בזכות שיתוף פעולה עם חברת האחות אמירייטס, ניתן לקנות כרטיסי טיסה משולבים עם פליי דובאי לדובאי ומשם טיסת המשך עם אמירייטס לכל אחד מהיעדים ברשת הטיסות של החברה.

נזכיר כי בחודשי החורף של שעברה נכנסה דובאי לראש טבלת יעדי הטיסה של הנוסעים מתל אביב לאור היותה יעד חורף חם וקרוב. ככל יגדל הביקוש לטיסות, יתכן ונראה ביקוש גובר לטיסות רענון קצרות גם לדובאי, בנוסף לטיסה דרך דובאי ליעדי קונקשן.

נזכיר כי גם חברת התעופה אתיופיאן איירליינס הודיעה על הגדלת היקף הטיסות שלה לתל אביב לכדי טיסה יומית בחודש דצמבר ובמקביל הודיעו מספר חברות ביניהן טארום, אייר אירופה וקבוצת לופטהנזה על כך שיחזרו לטוס לתל אביב.

נזכיר כי בשבוע שעבר פרסמנו שעל רקע הגידול בביקוש לטיסות, חברת אמירייטס בחנה את האפשרות לחזור להפעיל טיסות מישראל החל מחודש ינואר. עם זאת, נכון לעכשיו אין להבנתנו החלטה בנושא ואמירייטס ממשיכה במדיניות של ביטול הטיסות הגורף מתל אביב עד להודעה חדשה.