בישראייר פרסמו את רשימת היעדים של החברה לחודש ינואר כאשר החברה צפויה לחזור לטוס לדובאי, בוקרשט, פראג וסופיה. בנוסף מציעה החברה מבצע שייאפשר לנוסעים להזמין טיסה בראש שקט. 

לוח הטיסות של ישראייר לחודש ינואר צפוי לכלול טיסות לאתונה, בודפשט, בטומי, דובאי, ורנה, טביליסי, לרנקה, קישינב, בוקרשט, פראג וסופיה. יעדים שהיו בלוח הטיסות של חודש דצמבר וירדו נכון לעכשיו מהרשימה הם רומא ובאקו, כאשר היעדים שנוספו לרשימה הם דובאי, בוקרשט, פראג וסופיה. בנוסף, החברה הודיעה על יעדים חדשים אליהם תטוס בינהם פריז, זלצבורג, ורשה וברצלונה.

במקביל מנסים בישראייר להקטין את מרכיב חוסר הוודאות הקיים בהזמנת טיסות בעת הנוכחית והחליטו לצאת במבצע שייאפשר לנוסעים להזמין טיסה בראש שקט. במסגרת המבצע החדש תציע ישראייר טיסות לחו”ל, חבילות נופש ו/או טיולים מאורגנים בחו”ל מחג הפסח ועד תום הקיץ עם אפשרות לביטול ללא תשלום עד 14 ימים לפני מועד היציאה מהארץ. המבצע יהיה בתוקף להזמנות בין התאריכים 25.12.2023 ועד 15.1.2024, ליציאה מהארץ בתאריכים שבין ה-1.4.2024 ועד ה- 31.8.2024.

תנאי הביטול הרגילים של ישראייר בעבור מי שרכש כרטיס טיסה לאחר ה-6.10 נוקשים יותר וכוללים דמי ביטול בסך של 35-100% כתלות בזמן הביטול לפני מועד הטיסה (24 שעות עד 21 ימים או יותר). עבור מי שרוצה לשנות את טיסתו, דמי השינוי עומדים על 100-250$, גם כאן כתלות במועד הבקשה לשינוי ביחס לזמן הטיסה, כאשר בנוסף לדמי השינוי יגבו גם הפרשי תעריף.

תמונה: אגנס אוירינגל