מאז פרוץ המלחמה וחוסר הוודאות, יש חשש להזמין טיסות מראש, ומצד שני ישנה עלייה בביקוש לטיסות “התאווררות”. כדי להקל ולאפשר מדיניות ביטול גמישה יותר, אל על הודיעה כי תאפשר לבטל את כרטיס הטיסה עד 24 שעות לפני מועד ההמראה המתוכנן ללא דמי ביטול בתמורה לשובר זיכוי.

ההטבה תקפה לטיסות הממריאות בין ה 1 לפברואר, 2024 ועד ה 30 באפריל, 2024 כולל חג הפסח. שובר הזיכוי יכלול גם מוצרים נלווים שנרכשו כגון הושבה וכבודה וערכו יהיה שווה לסכום הכרטיס שנרכש כולל המוצרים הנלווים. ההטבה לא תהיה תקפה לכרטיסים מסוג LITE, כרטיסי בונוס וכרטיסים קבוצתיים. השובר יהיה ניתן למימוש בטיסות אל על וסאן דור ואינו שמי, מה שאומר שניתן להעבירו לאדם אחר.

מי שמכיר את “אל על PROTECT” זהו למעשה אותו מוצר שישוב להיות זמין עבור טיסות שמתוכננות להמריא החל מ 1 למאי, 2024. אל על PROTECT, בדיוק כמו ההטבה הנוכחית מאפשר ביטול הכרטיס ללא דמי ביטול וקבל שובר זיכוי למימוש עתידי בטיסות אל על וסאן דור בערכו המלא של הכרטיס הנרכש כולל מוצרים נלווים.

סמנכ”ל השיווק והדיגיטל באל על, נדב חנין אמר כי “על מנת שלקוחותינו יבטיחו לעצמם מחירים נוחים שמאפשרים רכישת כרטיס טיסה מספר חודשים מראש, אנו מציעים שירות ללא עלות שיאפשר את ביטול הכרטיס ברגע האחרון ויעניק “ראש שקט” בעת רכישת כרטיסים בתכנון מקדים”.

תמונה: אגנס אוירינגל