חברת התעופה הפולנית לוט (LOT) מודיעה כי תחזור להפעיל טיסות ישירות לישראל.

חברת לוט הודיעה היום כי היא תחזור להפעיל טיסות ישירות בין תל אביב לוורשה החל מה-28 בינואר. תחילה יופעלו 4 טיסות שבועיות בימי ראשון, שני, שלישי וחמישי. החל מה-18 בפברואר תחזור החברה להפעיל טיסה יומית בקו שבין תל אביב לוורשה. החל מה-19 בפברואר תחזור החברה גם לפורמט של המראה מוקדמת בבוקר וחזרה מאוחרת בערב, מה שיאפשר שהייה של ימים שלמים בוורשה.

יתרון נוסף של לוט נוגע לאפשרות להזמין כרטיסי טיסה ליעדי המשך של החברה, בדגש על יעדים בצפון אמריקה. חזרתה של לוט לפעילות בתל אביב תסייע להמשיך את המגמה של ירידת מחירי הטיסות מישראל, בדגש על טיסות לארה״ב. לפני המלחמה הייתה לוט אחת מחברות התעופה שהציעו מחירים אטרקטיביים למדי לטיסות לצפון אמריקה. כך למשל, כבר עכשיו ניתן להזמין טיסות לניו יורק עם לוט בפברואר החל ממחיר של 565$, אך עם קונקשנים ארוכים בוורשה. ככל שהחברה תוסיף טיסות, היא תציע טיסות עם קונקשנים נוחים יותר.

עד כה אל על הייתה חברת התעופה היחידה להפעיל טיסות ישירות מתל אביב לפולין, באמצעות חברת הבת סאן דור. סאן דור מפעילה כיום טיסות ישירות לקרקוב וורשה ואף הגדילה את תדירות הטיסות ליעדים אלו בשבועות האחרונים לאור הביקוש.

כזכור, בשבועות האחרונים גם חזרה קבוצת לופטהנזה לטוס לישראל וחברות תעופה נוספות הודיעו כי יחזרו בעתיד הקרוב ביניהן אייר איירופה, אייר פראנס וכעת גם לוט.