רשות שדות התעופה (רש״ת)  מודיעה היום כי רשת הקונדיטוריות ובתי הקפה Tatti תפעיל את 2 בתי הקפה בזרועות B ו -C שבטרמינל 3 בנתב״ג ותחליף את בתי הקפה שנמצאים במקום מאז שנת 2012. טאטי תתחיל להפעיל את בתי הקפה במהלך שנת 2024.

בהתאם למדיניות החדשה שקבעה רשות התעופה במסגרת מכרזי ההסעדה החדשים, המחירים בהם ימכרו מוצרי המזון בנתב”ג יהיו זהים למחיר בו הם נמכרים ברשת בתי הקפה בשוק המקומי. כמו כן, טאטי תמכור חמישה מוצרים הנכללים ב”סל המוצרים הבסיסי” במחיר מקסימלי אותו קבעה רש”ת. בכלל זה  אספרסו או מים מינרלים ב-8 שקלים וקפה הפוך או קרואסון גדול ב-12 שקלים בלבד.

בחודש ספטמבר האחרון רשות שדות התעופה הודיעה על עדכון תמהיל המסעדות בנתב”ג ויצאה בסדרה של מכרזים בתחום המזון במסגרתם יפתחו מרכזי הסעדה חדשים בטרמינל 1, טרמינל 3 ובדיוטי פרי. בשל פרוץ מלחמת חרבות ברזל, רש”ת האריכה את מועד הגשת ההצעות למכרזים, וכעת היא מתחילה לפרסם את שמות הזוכים.  בנוסף, רש”ת עתידה לפרסם במהלך התקופה הקרובה גל מכרזים נוסף בתחום ההסעדה בנתב”ג. בכלל זה מכרז להפעלת מסעדה אסיאתית באולם היוצאים בטרמינל 3, שני מכרזים להפעלת בתי קפה באולם הציבורי בטרמינל 3, מכרז להפעלת פיצרייה בטרמינל 1 ועוד.

טאטי הינה רשת של קונדיטוריות ובתי קפה מוכרת ומצליחה, הפעילה מזה שני עשורים. החברה  מפעילה רשת בתי קפה המונה 7 סניפים תחת המותג טאטי, חלקם בבעלות וחלקם בזכיינות. החברה תפעיל בנתב”ג 2 בתי קפה, בזרועות B ו-C, כל אחד מהם בשטח של כ- 34 מ”ר ובנוסף שטחי ישיבה של כ-180 מ”ר בכל זרוע אשר יהיו פתוחים לקהל הנוסעים היוצאים. החוזה הינו ל- 5 שנים + 36 חודשי אופציה.

במסגרת המכרז הוסכם כי טאטי תמכור בבתי הקפה החדשים מבחר מוצרים כגון מאפים,  ארוחות בוקר, פסטות, קישים, סלטים,  מנות מיוחדות ללא גלוטן, ללא סוכר, מנות לטבעונים ועוד. המאפים והלחמים יאפו במקום. בנוסף, תציע טאטי לנוסעים גם מארז מזון מוכן לטיסה. כמו כן, החברה תשלב אפשרות להזמנת מזון מרחוק ומראש, באמצעות הטלפון הנייד, אוטומציה ושירות עצמי באמצעות מסכי מגע.