חברת התעופה ITA Airways מודיעה על חידוש טיסות החברה בין תל אביב לשדה התעופה רומא פיומיצ’ינו בהדרגה החל מה-3 במרץ. תחילה תפעילה החברה 3 טיסות שבועיות במהלך עונת הקיץ 2024 תגדיל החברה את התדירויות בהתאם להתפתחויות בישראל.

בחודש מרץ תפעיל החברה כאמור 3 טיסות שבועיות מתל אביב בימים ראשון, שלישי וחמישי בשעה 15:20, עם נחיתה ברומא בשעה 18:05 (זמן מקומי). החל מה-31 במרץ ולכל עונת הקיץ 2024 ישתנה מעט לוח הזמנים והטיסות מתל אביב ימריאו באותם ימים בשעה בשעה 14:30 (זמן מקומי) עם הגעה לרומא בשעה 17:15 (זמן מקומי). כרטיס טיסה מתל אביב לרומא הלוך ושוב עם חברת ITA יתחיל ב-256 דולר כולל מיסים.

מטוס האיירבוס A321neo הראשון של ITA Airways
מטוס האיירבוס A321neo הראשון של ITA Airways

החברה טרם הודיעה באופן רשמי אילו מטוסים יופעלו בקו לתל אביב. נזכיר שחברת ITA תכננה להשיק את מטוסי האיירבוס A321neo החדשים שלה בקו לתל אביב החל מחודש דצמבר. כפי שדיווחנו מוקדם יותר, בשל המלחמה והצורך להכניס את המטוסים לשירות, הסיטה החברה את השימוש במטוסים אלו לקווים ללונדון ופריז. מבדיקה במערכת ההזמנות נראה שנכון לעכשיו נראה שהחברה הציבה בקו לתל אביב את מטוסי איירבוס A320 בחודש מרץ, אך החל מאפריל כבר מוכרת טיסות במטוסי ה-A321neo החדשים.

מחלקת העסקים החדשה של ITA Airways במטוסי A321neo צרי גוף
מחלקת העסקים החדשה של ITA Airways במטוסי A321neo צרי גוף

מטוסי ה-A321 מציעים חווית טיסה משודרגת משמעותית ביחס למטוסים צרי גוף. במטוסים אלו מותקנות 2 מחלקות חדשות לחלוטין של החברה: מחלקת עסקים משודרגת עם מושבי מיטה לכל נוסע, לראשונה במטוסים צרי גוף של החברה. כמו כן, במטוסים הותקנה מחלקת תיירים פרימיום שתציע נוחות משודרגת במחיר ביניים בין תיירים לעסקים. מדובר בשדרוג משמעותי לעומת המוצרים שמוצעים במטוסי ה-A320 של החברה.

טרקלין החברה החדש של ITA ברומא
טרקלין החברה החדש של ITA ברומא

נזכיר שחברת התעופה האיטלקית מרחיבה כל הזמן את יעדי הטיסה הבינ״ל שלה, וכך היא מציעה גם טיסות קונקשן מעניינות מתל אביב דרך רומא ליעדים בצפון אמריקה, דרום אמריקה ואפילו ביפן.