חברת התעופה הלאומית של איטליה איטה איירווייז (ITA Airways) יוצאת במבצע לקידום מועדון הנוסעים המתמידים של החברה לכבוד יום ההולדת השני של המועדון. במסגרת המבצע תעניק חברת התעופה למצטרפים חדשים 5,000 נקודות נוסע מתמיד במתנה למימוש בטיסה הבאה שלהם. בנוסף, מי שיירכוש טיסה של החברה בין התאריכים 1-31 במרץ 2024 לטיסות שהתקיימו עד סוף חודש מאי, לכל יעד, ירוויחו פי 3 נקודות על הטיסה שלהם.

טרקלין החברה החדש של ITA ברומא
טרקלין החברה החדש של ITA ברומא

מי שיירשם למועדון ייצבור 10 נקודות על כל יורו שיוציא במסגרת הזמנת כרטיס טיסה. נכון לעכשיו החברה לא מפרסמת ״מחירון״ של עלות כרטיס הטיסה ליעדים השונים בנקודות, וכמה נקודות תעלה טיסה בין תל אביב לרומא. ככל הנראה יפורסם מחירון כזה בעתיד ובמקביל באתר החברה מצויין כי ניתן להשתמש בנקודות שנצברו גם לבחירת מושב מועדף, כניסה לטרקלין עסקים ורכישת כבודה נוספת.

נזכיר כי חברת איטה איירווייז חידשה את טיסותיה לתל אביב בתחילת החודש. תחילה מפעילה החברה 3 טיסות שבועיות בימים ראשון שלישי וחמישי ובמהלך עונת הקיץ 2024 צפויה החברה להגדיל את תדירות הטיסות בהתאם להתפתחויות בישראל. נכון לעכשיו הטיסות לישראל מופעלות במטוסי איירבוס A320 אך נזכיר כי לחברת איטה איירווייז הייתה תכנית להשיק את מטוסי ה-A321neo החדישים של החברה בקווים לתל אביב, תכנית שטרם יצאה לפועל בשל מלחמת חרבות ברזל.

ההצטרפות למועדון במסגרת המבצע נעשית באמצעות הלינק הבא.