חברת התעופה היוקרתית קתאי פאסיפיק חשפה אתמול באופן רשמי את מחלקת העסקים החדשה שלה שקיבלה את השם Aria Suites.

באוגוסט האחרון פרסמה חברת קתאי פאסיפיק, אחת מחברות התעופה הטובות בעולם, הצצה ראשונית למחלקת העסקים החדשה שלה. בסרטון חדש שפרסמה אמש חברת התעופה מהונג קונג נחשפה לראשונה המחלקה החדשה והיתרונות שלה לעומת מחלקת העסקים הקיימת של החברה.

השדרוג הראשון ואולי המשמעותי ביותר הוא דלת הזזה לכל מושב במחלקת עסקים, שיהפוך כל מושב לסוויטה פרטית. בכך קתאי מיישרת קו עם חברות היוקרה בעולם שכבר הטמיעו דלת הזזה במושבי מחלקת עסקים. בנוסף, בין המושבים במרכז הקבינה תהיה מחיצה נגללת שתאפשר פרטיות טובה יותר לנוסעים יחידים, ומאידך מרחב פתוח יותר לנוסעים בזוג.

מחלקת העסקים החדשה של קתאי פאסיפי
מחלקת העסקים החדשה של קתאי פאסיפי

בכל סוויטה במחלקת עסקים יהיה מסך בגודל 24 אינצ׳ ברזולוציית 4K, עם קישוריות בלוטות׳ לשימוש באוזניות אישיות. על פי דיווח באתר Traveller Executive, קתאי צפויה להטמיע במערכת הבידור שירות חדש יחסית בעולם התעופה שמאפשר להפעיל תוכן וידאו של שני מסכים בסנכרון כך שהנוסעים בזוג יוכלו לצפות באותו סרט במקביל.

מושבי מחלקת העסקים החדשים של של קתאי פאסיפיק, צפויים להיכנס לשירות כבר ברבעון השני של שנת 2024, תחילה בחלק ממטוסי הבואינג 777-300ER של החברה. בהמשך יותקנו גם במטוסי הבואינג 777-9 שהזמינה קתאי. לקתאי פאסיפיק צי של 39 מטוסי בואינג 777-300ER, חלקם בקונפיגורציה של שלוש מחלקות: עסקים, פרימיום ותיירים או ארבע מחלקות, כולל מחלקה ראשונה. קתאי טרם הודיעה האם המחלקה החדשה תגיע לכל מטוסי ה-777 או רק חלקם, והאם תפעל בקווי טיסה מסוימים.

במקביל חברת קתאי פאסיפיק מתרחקת מישראל. נכון לעכשיו החברה האריכה את ביטול הטיסות שלה לתל אביב עד לסוף חודש אוקטובר 2024, נכון לעכשיו ללא מועד צפוי לחזרה לשוק המקומי.