חברת התעופה אייר אינדיה מודיעה היום רשמית כי תחזור להפעיל טיסות ישירות בין תל אביב לדלהי החל מה-16 במאי, לראשונה מאז המתקפה האיראנית על ישראל.

אייר אינדיה צפויה לחדש את טיסותיה לתל אביב, תחילה עם 5 טיסות שבועיות בין תל אביב לדלהי בימים ראשון עד חמישי, במטוסי בואינג 787 דרימליינר. בחברה מעדכנים כי מי שטיסתו בוטלה זכאי להחזר מלא או לכרטוס מחדש לטיסה של אייר אינדיה בלבד באותה מחלקה.

טיסות לבנגקוק עם אייר אינדיה בחודש יוני
טיסות לבנגקוק עם אייר אינדיה בחודש יוני

חברת אייר אינדיה היא אחת מחברות התעופה שמציעות טיסות קונקשן נוחות ומוזלות מישראל למספר יעדים במזרח, כך שמדובר בתוספת חשובה של תחרות בקווים למזרח. כך למשל, ניתן למצוא כרטיסי טיסה הלוך ושוב בחודש יוני הקרוב עם אייר אינדיה החל ממחיר של 580$ במחלקת תיירים, עם קונקשן של עד 5 שעות בדלהי. זאת כאשר כבר במחיר הבסיס זכאים הנוסעים עם אייר אינדיה לשלוח 2 מזוודות של עד 23 ק״ג.

כפי שפרסמנו בשבוע שעבר, החל מה-1 ביוני צפויה להוסיף חברת אייר אינדיה טיסה יומית נוספת, מלבד ימי רביעי, בקו הטיסות בין דלהי לפוקט, כך שסה״כ תפעיל החברה שתי טיסות יומיות בין דלהי לפוקט. הטיסה השנייה תאפשר לנוסעים מישראל להזמין כרטיסי טיסה עם אייר אינדיה לפוקט עם קונקשנים קצרים בדלהי. סה״כ אורכות הטיסות עם אייר אינדיה לתאילנד כ-15 שעות בהלוך ובחזור כאשר הטיסה מישראל לדלהי נעשית במסלול המקוצר מעל ערב הסעודית ועומאן.

בשנת 2022 נרכשה חברת אייר אינדיה על ידי תאגיד TATA ההודי, הבעלים המקורי של החברה שהוקמה בשנת 1932. בעוד בשנים האחרונות לא נחשבה אייר אינדיה לחברה מובילה באיכות ובשירות, מאז רכישתה היא עוברת מהפך בהובלת הבעלים החדש, שמטרתו להפוך את החברה ל״אחת מחמש חברות התעופה המובילות בעולם״. תהליך זה כולל עד כה עסקאות ענק לרכש מטוסים, הצגת מחלקות חדשות ועוד שיפורים רבים לרווחת הנוסעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *