חברת התעופה ריינאייר צפויה לחזור לטוס לישראל החל מתחילת חודש יוני, עם פתיחתו מחדש הצפויה של טרמינל 1. החל מהיום חזרה ריינאייר להציע הנחות לטיסות מתל אביב.

בשגרה מציעה ריינאייר מחירי מבצע מוזלים לטיסות מכל היעדים שמהם היא טסה, כל פעם ליעדים אחרים.  כפי שפרסמנו מוקדם יותר השנה, מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל ריינאייר הפסיקה להציע הנחות לטיסות מתל אביב, גם לתאריכים בהם היא לכאורה מכרה טיסות מתל אביב. מי שנכנס לעמוד ההנחות של ריינאייר בחצי שנה האחרונה ראה שישראל הייתה המדינה היחידה שמופיעה באפור, כלומר שאין שום מבצעים זמינים עבורה.

מבצע החורף של ריינאייר, רק לא מישראל
מבצע החורף של ריינאייר, רק לא מישראל

היום לראשונה חזרה החברה לכלול את ישראל במבצע הנוכחי לטיסות בחודשים מאי-יוני, מבצע שמופיע בדף הראשי של אתר החברה. בשלב הנוכחי, קשה לומר שמדובר במחירי מציאה, אבל בהחלט מדובר בצעד חיובי לקראת חזרתה של החברה לישראל והגדלת היצע הטיסות בשוק המקומי.

במסגרת המבצע מציעה ריינאייר טיסות לכיוון אחד מתל אביב למלטה ופאפוס החל מ-51 אירו, לבארי (איטליה) ב-53 אירו, לבודפשט ואתונה ב-56 אירו ולברלין או מילאנו ב-63 אירו. לשם ההשוואה, כשהחברה הודיעה על כוונתה לחזור לטוס לישראל עמדו המחירים לטיסה לכיוון אחד לפאפוס על החל מ-50 יורו לטיסה, 61 יורו לבודפשט, 78 יורו לבארי או 83 יורו לאתונה וברלין.

מבצעי הטיסות של ריינאייר לחודשים מאי-יוני
מבצעי הטיסות של ריינאייר לחודשים מאי-יוני

נזכיר שריינאייר צפויה לחדש את טיסותיה לתל אביב כאמור החל מה-1 ביוני, תחילה למספר מצומצם של יעדים כולל בודפשט, אתונה, ברלין, בארי, מלטה, פאפוס ומילאנו. נכון לעכשיו מתוכננות להצטרף לקראת 2025 גם טיסות למגוון יעדים נוספים כמו פוזנן, סופיה, סלוניקי, ממינגן, ונציה, בולוניה, נאפולי, רומא, באדן באדן ועוד, כשבהתאם להתפתחות ניתן להעריך כי הטיסות לפחות לחלק מהיעדים יחזרו מוקדם יותר.

חברת ריינאייר הודיעה כי תחזור לטוס לישראל כבר בחודש פברואר אך ב״סכסוך מתוקשר״ עם רשות שדות התעופה הודיעה על ביטול כל הטיסות לישראל בשל אגרות הטיסה הגבוהות מטרמינל 3, ועד לחזרתו לפעילות של טרמינל 1. המשמעות של חזרתה לטוס לישראל היא שהחל מחודש יוני יפעלו בישראל שתי חברות האולטרה לואו קוסט הגדולות בעולם: וויז אייר וריינאייר. החברות יפעילו תחילה לוח טיסות מצומצם, במיוחד ביחס למערך הטיסות שלהן מתל אביב לפני המלחמה, מה שיגביל את היכולת להוריד את מחירי הטיסות מתל אביב. איזיג׳ט נכון לעכשיו ביטלה את כל טיסותיה לתל אביב עד סוף חודש אוקטובר ולא הודיעה על שינוי במדיניות זו.

תגובה
  1. תזכורת:
    לפני שנה דיילת בטיסת ריינאייר הודיע בכריזה “נוחתים בתל אביב פלסטין” וחזרה על כך יותר מפעם אחת בשתי שפות. המנכ”ל שלח ‘התנצלות’ שבה טען שמדובר היה בטעות אנוש.
    אותה דיילת עדיין עובדת בריינאייר.
    לא יודע מה אתכם, אבל לביטחון האישי שלי אין מחיר. אני לא חוסך על ביטחון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *