חברת התעופה איתיחאד ולשכת התיירות של אבו דאבי מודיעות על חידוש תכנית ה-Stopover הייחודית של החברה המאפשרת לנוסעים בקונקשן ארוך לקבל לינה בחינם.

חברת איתיאחד היא אחת מחברות תעופה מעטות מאוד שמציעות תוכנית Stopover שמאפשרת לינה בחינם ביעד הביניים בטיסות עם קונקשן ארוך. למי שעדיין לא מכיר – חברות תעופה שונות מפעילות תכניות Stopover שמטרתן לספק תמריצים לנוסעים להזמין טיסות גם כאשר יש קונקשן ארוך, ועל הדרך לחשוף את הנוסעים ליעד הביניים.

כאמור איתיחאד היא אחת מחברות התעופה שמציעות את תכנית הקונקשנים המשתלמת ביותר עבור הנוסעים. כך למשל נוסעים שיבחרו טיסה של איתיחאד עם קונקשן של מעל 24 שעות יהיו זכאים ללינה בחינם במלון של 3/4 כוכבים באבו דאבי, או לינה במלונות יוקרתיים בהנחה משמעותית. ניתן גם לשלב טיסת הלוך עם קונקשן קצר וטיסת חזור עם קונקשן ארוך שכולל לינה בחינם.

עד כה המימוש של התכנית היה נעשה ידנית על ידי הנוסעים לאחר הזמנה של טיסה שעומדת בתנאי התכנית. כעת מודיעים באיתיחאד כי החליטו לפשט את תהליך המימוש של הזכאות ללינה חינם וכעת התהליך יעשה כחלק אינטגרלי מתהליך ההזמנה של הטיסה. עבור נוסעים שעומדים בתנאי התכנית, יופיע במהלך תהליך הזמנת הטיסה האפשרות לבחור מלון לשהייה במסגרת התכנית בזמן הקונקשן, מרשימת המלונות המשתתפים.

הזמנת Multi-City באתר איתיחאד
הזמנת Multi-City באתר איתיחאד

למי שמעוניין לממש את ההטבה, חשוב לשים לב שהחיפוש של טיסות רלוונטיות נעשה באופן קצת שונה מחיפוש טיסות רגיל, שכן צריך להזמין טיסות שזמן הקונקשן לפחות בכיוון אחד הוא מעל 24 שעות. את החיפוש הזה עושים באמצעות האופציה של Multi-City (בתמונה) שמאפשר לחלק את ההזמנה למקטעים שונים: טיסה מתל אביב לאבו לדאבי, טיסה ליעד ההמשך לאחר יום/יומיים, וטיסת חזור.

חשוב לומר שבמסגרת ההטבות שמספקת איתיחאד לנוסעים נכללות גם הנחות במגוון גדול של אטרקציות, מסעדות, ספא ומלונות בהצגת כרטיס העלייה למטוס של איתיחאד. איתיחאד מפעילה כיום עד 5 טיסות שבועיות בין תל אביב לאבו דאבי, ומשם מציעה קונקשנים למספר גדול של יעדים, בדגש על יעדים במזרח.

מנכ״ל איתיחאד, אנטונואלדו נבס, חשף כי רק באמצעות תכנית הקונקשנים מתכננת איתיחאד למשוך לאמירות כ-100,000 תיירים בשנה הבאה. עוד הוא אמר בהקשר לתכנית: ״אנו בטוחים שברגע שהנוסעים יקבלו טעימה ממה שיש לבירה להציע הם יחזרו לעוד. אנו נרגשים לעבוד יד ביד עם מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי כדי להציג את מה שיש לאמירות להציע לעולם”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *