סאן דור מקבוצת אל על מרחיבה את היצע הטיסות ליוון בקיץ הקרוב ומודיעה היום על הוספת 2 קווי טיסה חדשים לאיי יוון: קפלוניה וסיטיה (כרתים).

סאן דור תפעיל שתי טיסות שבועיות לסיטיה שבאי כרתים, בימים שני ושישי, במחיר החל מ-199$ הלוך ושוב לכרטיס לייט, כאשר הטיסה הראשונה תמריא ב-7 ביוני 2024.  בנוסף, תפעיל סאן דור שתי טיסות שבועיות לאי קפלוניה, בימים ראשון וחמישי, במחיר החל מ-239$ הלוך ושוב לכרטיס לייט, כאשר הטיסה הראשונה תמריא ב-6 ליוני 2024.

קפולוניה
קפולוניה

נכון לעכשיו סאן דור תהיה החברה היחידה להפעיל טיסות ישירות מתל אביב לקפלוניה וסיטיה, כאשר בתחרות על הטיסות לכריתים חברות כמו אייג׳יאן, בלו בירד, ארקיע ו-TUS מפעילות טיסות להרקליון שנמצאת כשעתיים נסיעה מערבית לסיטיה. היעדים החדשים מצטרפים ללוח הטיסות של סאן דור לקיץ הקרוב,  שכולל את היעדים: רודוס וסלוניקי (יוון), בטומי וטביליסי (גיאורגיה), לרנקה ופאפוס (קפריסין), ורשה וקרקוב (פולין), טיווט (מונטנגרו) וקישינב (מולדובה).

מושבי מחלקת תיירים במטוס 737-800 של Klasjet
מושבי מחלקת תיירים במטוס 737-800 של Klasjet

נזכיר כי לאחרונה הודיעה חברת אל על כי חתמה על הסכם לחכירה רטובה של שני מטוסי בואינג מדגם 737-800 מחברת KLASJET הליטאית לתמיכה בפעילות של חברת סאן דור. ההסכם יאפשר להגדיל את תדירות הטיסות של חברת סאן דור ליעדי החברה בקיץ הקרוב. טיסה מסחרית ראשונה באחד מהמטוסים המריאה ללרנקה כבר ב-3 במאי 2024.

גל גרשון, מנכ”ל סאן דור: “אנו מרחיבים את פעילות הקבוצה ליוון עם טיסות לשני יעדים אטרקטיביים חדשים, כך שנפעיל בקיץ הקרוב, יחד עם טיסת אל על לאתונה,  חמישה יעדים ביוון, מדינה מובילה לנופש בקרב הישראלים ונמצאת במרחק של טיסה קצרה. נמשיך לפעול על מנת להרחיב את מפת היעדים והיצע המושבים בהתאם לביקושים של הלקוחות, כדי שיוכלו ליהנות מחופשות קיץ במחירים נוחים”.

תמונה: דני שדה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *