סאן דור מקבוצת אל על מחדשת את הטיסות הישירות מתל אביב לפורטו שבפורטוגל החל מהקיץ הקרוב.

לפני מספר חודשים הפסיקה חברת סאן דור את קו הטיסות הישיר מתל אביב לפורטו, לטענת החברה לאור מחסור במטוסים חכורים עקב הימשכות הלחימה והשפעתה על שוק התעופה. כעת מודיעה החברה על חידוש  הטיסות הישירות החל מה-24 ביוני 2024.

מחלקת תיירים במטוס 737 של חברת Klasjet
מחלקת תיירים במטוס 737 של חברת Klasjet

סאן דור צפויה להפעיל תחילה שתי טיסות שבועיות ליעד זה בימי שני ורביעי. זאת, בנוסף שיתווספו לעד 6 טיסות שבועיות שאל על מפעילה לליסבון שבפורטוגל. אל על מאפשרת להזמין כרטיסי טיסה הלוך ושוב בשילוב טיסה לליסבון וחזרה מפורטו או הפוך.  מחיר כרטיס טיסה הלוך ושוב יחל ב-389$ לכרטיס LITE, שאינו כולל כבודה או הושבה. החברה תאפשר לכלל הלקוחות שטיסתם שונתה מפורטו לליסבון, לשנות בחזרה את טיסתם ליעד המקורי (פורטו), ללא תוספת במחיר.

על פי אל על, חידוש קו הטיסות לפורטו מתאפשר הודות לחתימה על ההסכם חכירה של מטוסי 737 מול חברת Klasjet. נזכיר כי חברת אל על הודיעה על חתימה על הסכם חכירה רטובה של שני מטוסי בואינג מדגם 737-800 מחברת KLASJET הליטאית לתמיכה בפעילות סאן דור.

בעקות החתימה על ההסכם הודיעה סאן דור בשבוע שעבר על הוספת טיסות לשני יעדים חדשים באיי יוון – קפלוניה וכרתים ( סיטיה).  לוח הטיסות של סאן דור לקיץ 2024 כולל את היעדים: רודוס, סלוניקי, קפלוניה וכרתים  (יוון), בטומי וטביליסי (גיאורגיה), לרנקה ופאפוס (קפריסין), ורשה וקרקוב (פולין), טיווט (מונטנגרו) וקישינב (מולדובה).

לדברי גל גרשון, מנכ”ל סאן דור: “פורטו הוא יעד אהוב על הציבור הישראלי ואנחנו שמחים על האפשרות להשיבו ללוח  הטיסות שלנו, כבר בקיץ הקרוב. כחברת הבת  של קבוצת אל על, אנו מציעים שילוב בין טיסות אל על לליסבון לטיסות סאן דור וכך לקוחותינו יכולים לחוות את כל מה שיש לפורטוגל להציע. אנו ממשיכים לפעול לטובת הרחבת מפת היעדים והגדלת היצע המושבים בהתאם לביקושים”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *