חברת הלואו קוסט ההונגרית וויז אייר חוגגת היום יום הולדת 20 ולכבוד המאורע החגיגי היא תעניק לאחד מהנוסעים 20,000 אירו לטובת רכישת טיסות של החברה. 

וויז אייר היא אחת משלושת חברות האולטרה לואו קוסט הגדולות בעולם והיום היא חוגגת 20 שנות פעילות מאז תחילת פעילותה הרשמית ב-19 במאי 2004, אז ביצעה את הטיסה הראשונה של החברה שהייתה מקטוביץ׳ ללונדון. לכבוד המאורע החליטה החברה באופן חריג יחסית להגריל לזוכה מאושר אחד 20,000 אירו (כ-80,000 ש״ח) לרכישת כרטיסי טיסה ומוצרים נלווים.

כדי להשתתף בהגרלה, תצטרכו לרכוש כרטיסי טיסה של וויז אייר דרך אתר החברה עד לתאריך ה-21 במאי ובתאריך ה-7 ביוני תודיע וויז אייר על הזוכה המאושר. לאחר הרכישה תקבלו מספר אישור של ההזמנה אותו תצטרכו להזין יחד עם השם שלכם באתר ההגרלה וככל שתבצעו יותר הזמנות, יעלו הסיכויים שלכם לזכות. בהגרלה יכול להשתתף כל אדם מעל גיל 18 שגר ביעד אליו טסה חברת וויז אייר, כלומר כולל ישראל, אשר ירכוש כרטיס טיסה אחד או יותר במהלך תקופת המבצע.

הפרס הגדול יגיע בצורת קרדיטים (WIZZ CREDIT) לחשבון האישי של הנוסע באתר וויז אייר לטובת ביצוע רכישות. באמצעות הקרדיטים ניתן יהיה לשלם את עלות הטיסה, כולל מיסים, עמלות והיטלים וכן שירותים נוספים הזמינים באתר ונרכשים יחד עם הטיסה (מקום נוסף לרגליים, כבודה, עלייה מועדפת למטוס). אלמנט משמעותי במיוחד הוא שלקרדיטים לא יהיו תאריך תפוגה, כך שפוטנציאלית מדובר על טיסות חינם לכל החיים. בשנת 2021 עמדה עלות ממוצעת של כרטיס טיסה עם וויז אייר על מחיר של כ-61$ לכיוון, כלומר יותר מ-327 כרטיסי טיסה.

נזכיר כי וויז אייר חזרה לטוס לישראל בחודש מרץ האחרון והיא מפעילה כיום רשת טיסות מצומצמת יחסית מתל אביב ללונדון, סופיה, לרנקה, בודפשט, וילנה, קטוביץ, קרקוב וורשה. לאחרונה צמצמה החברה את טיסותיה מתל אביב תוך שהיא מבטלת את הטיסות לכרתים, סנטוריני, רודוס ובורגס והפחיתה את התדירויות ללונדון, סופיה, בודפשט וינה וקטוביץ׳. לפני מלחמת חרבות ברזל הייתה וויז אייר אחת מחברות התעופה הפעילות ביותר בנתב״ג עם רשת טיסות נרחבת מתל אביב.

את תקנון ההגרלה והתנאים המלאים להשתתפות ניתן למצוא באתר וויז אייר. בהצלחה!

תגובה
  1. כדי להשתתף בהגרלה צריך להזין בטופס שם משפחה וקוד הזמנה, שנקרא גם קוד PNR.
    יכול להשתתף רק מי שהזמין את כרטיסי הטיסה ישירות מוויז (דרך האתר או האפליקציה) ולא כולל את מי שהזמין באמצעות סוכנות נסיעות.
    בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *