חברת התעופה ארקיע צפויה לצאת במהלך של גיוס טייסים חדשים לחברה, כשברקע גידול בצי המטוסים של החברה.

ארקיע מודיעה היום כי היא תגייס טייסים נוספים לשורותיה. חברת התעופה צפויה להשלים בקרוב את שלב המיונים וביוני תפתח את קורס ההסבה לקצין ראשון. הקורס ימשך בין שלושה לחמישה חודשים ויכלול בין היתר – לימודים עיוניים, מבחנים, כשלושה שבועות של סימולטור טיסה בחו”ל וצבירת ניסיון עם מדריכי טיסה באוויר.

הטייסים שיעברו בהצלחה את כל המבחנים בסוף התקופה ויעמדו בכל הדרישות ובסטנדרטים של ארקיע, יוסמכו כקצינים ראשונים במטוסי הצי. נזכיר כי הצי של ארקיע מכיל כיום 2 סוגי מטוסים: שלושה מטוסי אמבראר 195 שמשמשים לטיסות לאילת ולטיסות לטווח קצר לצד שני מטוסי איירבוס A321neo עם טווח מוגדל שמשמשים לטיסות לאירופה ולמזרח.

לאחרונה הודיעה ארקיע על גידול בצי המטוסים של החברה. בחודש מאי הודיעה על כך שחתמה על עסקה לחכירה של מטוס איירבס A321 מהדור הקודם (A321ceo) בפורמט של ״בחכירה יבשה״, כלומר יופעל באופן מלא על ידי צוותי האוויר של ארקיע. בנוסף, בחודש אפריל החזירה ארקיע לשירות מטוס אמבראר שלישי, כדי לתמוך בפעילות החברה בעונת הקיץ המבוקשת. בתחילת חודש מאי הועבר המטוס לקטוביץ׳ (פולין) לטובת תחזוקה.

ניר גרנות, סמנכ”ל מבצעים בארקיע: “כפי שעשינו בשנים קודמות, גם השנה אנו עומדים בפני גיוס של טייסים, זאת לאור הרחבת יעדי הטיסה וגידול במצבת המטוסים. ארקיע שמה את בטיחות הטיסה והנוסעים בראש סדר העדיפויות ותשקיע את כל הזמן הנדרש בקורס הנוכחי ובאלו הבאים אחריו.”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *