חברת התעופה וויז אייר חוגגת יום הולדת 20 ולכבוד המאורע יוצאת בסדרת הנחות ומבצעים על טיסות החברה שנמשכים מאז סוף אפריל עד סוף מאי. היום תציע החברה הנחות משמעותיות וסיכוי לזכות בסכום גדול לרכישת טיסות, כך שכנראה היום יהיה שיא המבצע.

אחרי שהודיעה אתמול שתגריל 20,000 אירו לאחד מנוסעי החברה, היום מפרסמת וויז אייר מבצע של 20% הנחה לטיסות בכל רשת הטיסות של החברה. המבצע תקף לכל יעדי החברה, כולל לטיסות של החברה מ/אל ישראל. נציין כי גם לאחר ההנחה לא מדובר במחירי ״כסאח״ שהיינו רגילים מחברות הלואו קוסט בעבר, אך מי שגם כך מתכנן להזמין טיסה, יתכן וימצא מחירים מעניינים אפילו לקיץ הקרוב.

עמוד המבצעים באתר וויז אייר
עמוד המבצעים באתר וויז אייר

כך למשל מציעה וויז אייר טיסות מתל אביב לאתונה ביוני החל ממחיר של 230 ש״ח לכיוון, אוו 199 ש״ח לחברי מועדון WIZZ Discount Club. עוד מחירי מבצע שתציע היום וויז אייר: בוקרשט, לרנקה וקלוז׳ נאפוקה ב-206 ש״ח, בודפשט יאשי וסופיה ב-230 ש״ח לכיוון, וינה, ווילנה ומילאנו ב-238 ש״ח, קטוביץ או קרקוב ב-246 ש״ח ועוד. חשוב לציין שכדי להשיג את מחירי המבצע תדרש גמישות מסוימת של הנוסעים בתאריכים, אך עם זאת הצלחנו למצוא מחירי מבצע גם לעונת הקיץ הקרובה והמבוקשת.

מי שיזמין כרטיס טיסה במסגרת המבצע היום יוכל עדיין להשתתף בהגרלה המיוחדת של וויז אייר לכבוד 20 שנות פעילות. נזכיר, לכבוד החגיגות החליטה וויז אייר להגריל לזוכה מאושר אחד 20,000 אירו (כ-80,000 ש״ח) בצורת קרדיטים של וויז אייר לרכישת כרטיסי טיסה ומוצרים נלווים. ההגרלה תהיה עבור כל מי שירכוש כרטיסי טיסה עד היום, כולל, כשהזוכה יוכרז ב-7 ביוני.

נזכיר כי וויז אייר חזרה לטוס לישראל בחודש מרץ האחרון והיא מפעילה כיום רשת טיסות מצומצמת יחסית מתל אביב ללונדון, סופיה, לרנקה, בודפשט, וילנה, קטוביץ, קרקוב וורשה. לאחרונה צמצמה החברה את טיסותיה מתל אביב תוך שהיא מבטלת את הטיסות לכרתים, סנטוריני, רודוס ובורגס וכן הפחיתה את התדירויות ללונדון, סופיה, בודפשט וינה וקטוביץ׳. לפני מלחמת חרבות ברזל הייתה וויז אייר אחת מחברות התעופה הפעילות ביותר בנתב״ג עם רשת טיסות נרחבת מתל אביב.

וויז אייר היא אחת משלושת חברות האולטרה לואו קוסט הגדולות בעולם יחד עם ריינאייר ואיזיג׳ט ואתמול היא ציינה 20 שנות פעילות מאז תחילת פעילותה הרשמית ב-19 במאי 2004, אז ביצעה את הטיסה הראשונה של החברה שהייתה מקטוביץ׳ ללונדון.

תגובה
  1. לא לטוס איתם. ביטלו לי טיסה מהיום למחר
    לא נותנים פיצוי שרות לקוחות לא קיים מעשית אי אפשר לתבוע בארץ כי החברה רשומה בהונגריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *