החל מה-11 ביוני 2024 תציע חברת התעופה אייר פראנס שירותי קונסיירז’ חדשים בשדה התעופה פריז-שארל דה גול שינסו להציע מעבר ״חלק״ ורגוע בשדה התעופה.

שירותי הקונסיירז׳ החדשים של אייר פראנס יהיו רלוונטיים לכל שלבי הטיסה, החל מהגעה לשדה, דרך הצ׳ק אין ועד להמראה. השירות החדש יוצע לטסים במחלקת תיירים, פרימיום או עסקים, ומטרתם תהיה להציע חוויית טיסה חלקה ו״נטולת לחץ״, באופן שמזכיר את שירותי ה-VIP שלמדנו להכיר היטב בנתב״ג בתקופת הקורונה.

השירותים יוצעו בתשלום לכל הנוסעים בטיסות של אייר פראנס, או בטיסות עם קוד משותף עמה. בהקשר זה נזכיר כי לאחרונה חתמה החברה עם אל על על הסכם שיתוף קוד, כך שהשירות החדש אמור להיות רלוונטי גם לטיסות אל על בעלות קוד טיסה של אייר פראנס.

בין השירותים שתציע אייר פראנס לנוסעים היוצאים, יהיו שירותי הסעה פרטית לשדה התעופה, עד 40 ק״מ משדה התעופה שארל דה גול. מרגע ההגעה לשדה התעופה, שירותי הקונסיירז’ יסייעו באיסוף הכבודה של הנוסעים עד לדלפק צ’ק אין ייעודי עבור הנוסעים. לאחר מכן ילוו את הנוסעים דרך תהליכי הבידוק הביטחוני וההגירה, בתורים מקוצרים ומשם עד לשער העלייה למטוס.

בנחיתה בפריז, הקונסיירז’ יפגוש את הנוסעים בפתח המטוס וילווה אותם דרך תורים מקוצרים בנקודות השונות בשדה התעופה. לאחר איסוף המטען שלהם, ילוו את הנוסעים עד לרכב ייעודי אשר ישמש להסיע אותם ליעדם.

השירות החדש יהיה רלוונטי גם עבור הנוסעים בטיסות קונקשן. עם ההגעה לשדה התעופה בפריז, ימתין עבורם נציג אשר יסייע להם לעבור במהירות את תהליך הקונקשן, גם כאן באמצעות תורים מקוצרים, ועד לטרקלין העסקים (לזכאים) ולשער העלייה למטוס לטיסתם הבאה.

נוסעים שממריאים מפריז או בטיסות קונקשן דרכה שאינם זכאים לכניסה לטרקלין כחלק מכרטיס הטיסה שלהם, יוכלו להזמין גם כניסה לטרקלין כחלק משירותי הקונסיירז׳.

תוהים כמה יעלה לכם כל הטוב הזה? מבדיקה באתר אייר פראנס עולה כי עבור הנוסעים אשר ממריאים מפריז, השירות צפוי לעלות 400 אירו עבור הנוסע הראשון, 450 אירו עבור 2 נוסעים 500 אירו עבור שלושה נוסעים ותעריפים מוזלים יוצעו בהתאם עד ל-9 נוסעים. נוסעים בקונקשן, ישלמו 300 אירו עבור נוסע אחד, 350 אירו עבור 2 נוסעים וכן הלאה. תוספת של כניסה ללאונג׳ תעלה 75 אירו. את כל האפשרויות ניתן לשלם גם באמצעות נקודות של אייר פראנס.

השירות החדש יהיה זמין להזמנה החל מהיום עבור טיסות החל מה-11 ביוני 2024 דרך אתר אייר פראנס או באמצעות מוקד השירות הטלפוני של החברה עד 18 שעות לפני ההמראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *