חברת ריינאייר צפויה לחדש את טיסותיה מתל אביב החל מתחילת חודש יוני, עם פתיחתו המחודשת של טרמינל 1. חזרתה של ריינאייר מביאה עמה שתי בשורות משמעותיות לקהל הישראלי: קווי טיסה חדשים ליעדים שאליהם אין טיסות בכלל כיום וכן ירידה במחירי הטיסות ליעדים קיימים.

יחד עם ריינאייר יחזרו לראשונה, מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל, הטיסות הישירות למלטה, יעד קיץ קרוב לישראל, שאנחנו בהחלט ממליצים על ביקור בו. בחודשים האחרונים לא היו בכלל טיסות ישירות מתל אביב למלטה לאחר חברת התעופה הלאומית של מלטה החליטה להפסיק לטוס לישראל משיקולים מסחריים וחברת ריינאייר הפסיקה לטוס בשל מלחמת חרבות ברזל. כעת צפויה ריינאייר לחדש את טיסותיה למלטה, תחילה עם טיסה שבועית אחת בימי שלישי ולקראת סוף השנה צפויה לעלות ל-2 טיסות שבועיות. מי שימהר להזמין, ימצא טיסות הלוך ושוב לחודש יוני ב-72$ בלבד.

יעד נוסף חדש שתביא עמה ריינאייר יהיה בארי שבדרום איטליה, וגם במקרה הזה תהיה חברת התעופה היחידה בקו. ריינאייר תפעיל תחילה שתי טיסות שבועיות בימים שלישי ושבת, ומי שגמיש בתאריכים יוכל למצוא טיסות בחודש יוני החל ממחיר של 86$,  אך המחירים מטפסים גם עד ל-700$ בשל ריבוי הנוסעים שצפויים לטוס עם ריינאייר בחודש הראשון לפעילותה.

ריינאייר תחזור גם לטוס לפאפוס, עם 4 טיסות שבועיות בימים שני, שלישי, רביעי ושבת, שם היא תתחרה עם אל על, ישראייר, ארקיע ו-TUS. אמנם לא מדובר ביעד שריינאייר תפתח מחדש, אבל נכון לעכשיו היא תהיה חברת האולטרה לואו קוסט היחידה בקו זה ובהתאם צפויה להוביל לירידה במחירי הטיסות, עם מחירים שמתחילים ב-33 דולר לכיוון בחודש יוני.

גם בטיסות לברלין מגיעה ריינאייר עם בשורה בשורת המחיר, עם טיסות החל ממחיר של 50 דולר לכיוון בחודש יוני. זאת לעומת שאר חברות התעופה הסדירות שפועלות בקו ומציעות כרטיסי טיסה החל ממחיר של 150$, כשלעומת ריינאייר, רובן מציעות טרולי כלול במחיר הבסיס.

עוד יעדים שריינאייר צפויה לחדש את הטיסות אליהם החל מיוני הקרוב הם בודפשט (החל מ-56 אירו לכיוון), מילאנו (החל מ-63 אירו) ואתונה (החל מ-67 אירו). ככל שהעניינים ימשכו כסדרם, ריינאייר צפויה להרחיב את פעילותה בישראל ולהוסיף הדרגתית עד לסוף השנה טיסות ללא מעט יעדים ביניהם רומא, נאפולי, בולוניה, קרקבו, ונציה, סלוניקי, סופיה, פוזנן, וינה, בריסל ועוד.

חשוב לזכור שמחירי הבסיס של ריינאייר כוללים זכאות לתיק גב בלבד וללא בחירת מושב או תוספות כלשהם, שכל אחת מהן תהיה במחיר נוסף.

תגובה
  1. נקווה שהם באמת מתכוונים לחזור ולא עושים תרגיל שינקו כרטיסים ואז יבטלו טיסות. זו נהיתה שיטה קבועה של כולם עכשיו ואף אחד לא עושה לזה סוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *