צעצועים, עצמות וחטיפים לכלבים במקום שמפנייה קוויאר ומערכת בידור: חברת צ׳ארטרים חדשה רוצה להקל על הנוסעים את תהליך הטיסה עם החברים על ארבע.

את תחפשו את חברת BARK Air בגוגל, הדבר הראשון שתראו זה השאלה: ״האם Bark Air היא חברה אמיתית?״, מה שמשקף את הניסיון של אנשים להבין האם מדובר בעוד טריק שיווקי או בחברת תעופה אמיתית שתהיה ממוקדת בהטסת כלבים, יחד עם בעליהם.

עלייה למטוס של Bark Air
עלייה למטוס של Bark Air

החודש (מאי) הושקה באופן רשמי הפעילות של חברת BARK Air. החברה תציע טיסות צ׳ארטר במטוסי עסקים פרטיים, כאשר הייחודיות שלה תהיה כאמור האפשרות להעלות לתא הנוסעים כלבים באופן חופשי, ללא מגבלות על גודל או גזע הכלב. Bark Air היא חברת בת של תאגיד אמריקאי גדול בשם Bark אשר מציע למכירה מוצרים (מזון, חטיפים, צעצועים) לבעלי חיים.

בשלב ראשון מציעה החברה טיסות מניו יורק ללוס אנג’לס ולונדון, ושואפת להוסיף קווים נוספים בחודשים הקרובים. את הטיסות ניתן יהיה להזמין מאתר החברה ועלות כרטיס בכיוון אחד לאדם וכלב נע בין 6,000 ל-8,000 דולר. לשם השוואה, עלות טיסה במטוס פרטי מוערכת בכ-10,000$ לשעת טיסה. בכל חודש יתקיימו מספר מוגדר של טיסות וכך למשל מוצעות נכון לעכשיו 2 טיסות בחודש מלונדון לניו יורק בעלות של 8,000$. החברה גם מאפשרת לנוסעים להציע דרך האתר קווים חדשים שהם היו רוצים לטוס בהם.

BARK Air בפועל לא תהיה חברת תעופה, ולא תחזיק במטוסים ברשותה. בפועל, החברה תשווק טיסות צ’רטר שיופעלו במטוסים חכורים מחברות זרות. המטוסים שימשו לטובת פעילות החברה יהיו מטוסי מנהלים מדגם Gulfstream G55, ובכל טיסה יוצעו למכירה מקומות ל-10 נוסעים והכלבים שלהם. זאת למרות שאותם מטוסים יכולים להכיל 15 נוסעים.

על פי החברה, השירות נוצר כדי לענות על ״האתגרים העומדים בפני הורים רבים לכלבים״ בעת טיסה למרחקים ארוכים יחד עם חיות המחמד שלהם. יצוין, כי במקרים רבים, נדרש להטיס בעלי חיים בכלובים בבטן המטוס, יחד עם המטען שעל הטיסה. בחברה שואפים להציע דרך נעימה ופחות מלחיצה לכלבים ובעליהם, מבלי שיידרשו להזמין מטוס פרטי שלם.

בחברה מדגישים כי הם מתאימים את חוויית הטיסה לכלבים קודם, כבר החל מהקרקע. לאחר ההזמנה באתר, נציגים של החברה יצרו קשר עם בעלי הכלבים כדי להתאים את החוויה עבורם. הנוסעים ידרשו להגיע לשדה התעופה שעה בלבד לפני שעת הטיסה לתהליך צ׳ק אין פשוט ויעיל.

בשעה העלייה למטוס יסופקו לכל נוסע חטיפים לכלבים, רצועות וכן גם – שקיות קקי. תא הנוסעים בטיסות אלו יעוצב כך שיותאם לכלבים עם אלמנטים כמו מוזיקה מתאימה ומגבות מרעננות בריח לבנדר. לאחר העלייה לסיפון המטוס, יוגשו לכלבים מגוון משקאות כמו מים ומרק עצמות במטרה להקל על הכלבים את אי נוחות באוזניים הנגרמת בדרך כלל כתוצאה משינויי לחץ אוויר בתא הנוסעים. במהלך הטיסה יוגשו לנוסעים על ארבע מגוון פינוקים, חטיפים והפתעות ממותגי חברת האם BARK.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *