חלק מלקוחות אל על אשר זכאים לכניסה לטרקלין יועברו לשימוש בטרקלין דן, במקום הטרקלין הראשי של אל על- המלך דוד.

בימים האחרונים עדכנה אל על את לקוחותיה על פתיחת שלוחה של טרקלין המלך דוד בתוך אחד מטרקליני דן בנתב״ג. ספציפית, מדובר בטרקלין דן שממוקם בזרוע E ונחשב לטרקלין האיכותי מביניהם יותר אשר מארח מספר מצומצם של נוסעים בחברות תעופה שעובדות עם הטרקלין המשודרג. כלומר, חלק מנוסעי אל על יועברו לשימוש בטרקלין החדש, במקום שימוש בטרקלין המרכזי של אל על – טרקלין ״המלך דוד״.

בעדכון של אל על ייודעו הנוסעים כי הם יקבלו עדכון על הטרקלין אליו הם יוכלו ללכת רק במעמד הצ׳ק אין, כשלא ברור מההודעה האם מדובר רק במעמד הצ׳ק אין הפיזי בשדה, או כפי שיותר סביר, תשלח הודעת עדכון גם במידה ובוצע רק צ׳ק אין אלקטרוני מהבית.

המהלך הוא חלק מניסיון של אל על להפחית את העומס בטרקלין המלך דוד כחלק מהביקוש הגובר לטיסות אל על במהלך מלחמת חרבות ברזל, באמצעות שימוש בטרקלין שלא מנוצל. בהתאם, לקוחות יועברו לטרקלין החלופי רק בשעות עומס בטרקלין המרכזי, וכן יועברו רק לקוחות מועדון הנוסע המתמיד בעלי מעמד ״גולד״. כמו כן, בטרקלין החלופי יוגש אוכל דומה לזה המוגש בטרקלין המרכזי של אל על.

טרקלין דן בזרוע E לנוסעי אמירייטס ובריטיש איירוייז
טרקלין דן בזרוע E. תמונה: חדשות תעופה

נזכיר כי לקוחות שטסים עם אל על במחלקת עסקים וכן גם חלק מבעלי מעמד היוקרה במועדון הנוסע המתמיד של אל על זכאים לכניסה לטרקלין ״המלך דוד״, אשר שימש עד היום את לקוחות אל על. אמנם קשה לומר שהמלך דוד נחשב טרקלין מצטיין, אך הוא נחשב משודרג ביחס לטרקליני דן בשדה, שכן הוא גדול ומרווח יותר, שקט ונעים יותר יחסית, ובעל היצע מזון ומשקאות רחב יותר.

מתוך שלושת טרקליני דן בנתב״ג, הטרקלין בזרוע E אליו יועברו חלק מנוסעים אל על נחשב למוצלח והנעים מביניהם, ובהתאם גם מספר הזכאים להכנס אליו מצומצם. עד מלחמת חרבות ברזל שימש טרקלין דן בזרוע E באופן אקסלוסיבי נוסעים של מספר חברות תעופה כמו אמירייטס, וירג׳ין ובריטיש. בזמן ששתי החברות הראשונות טרם חזרו לטוס לישראל, האחרונה שנמכה את הקו, כך שמספר נוסעי העסקים הזכאים לכניסה לטרקלין התמעט.

תגובה
  1. אל על הכי לא בבית בעולם. חברה חמסנית לא הגונה ומי צריך את הטרקלין שלהם. נביא סנדוויצ’ים הבית בלי טובות של אחת גנסיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *