אל על מפרסמת היום כמעט כבכל שבוע את מבצע ״מסיבת נקודות״, במסגרתו מציעה החברה כרטיסי בונוס בהנחה של 50% על רכיב הנקודות, עבור חברי מועדון הנוסע המתמיד המחזיקים כרטיס אשראי FLY CARD. כלומר, אם טיסה בכיוון אחד ליעד מסוים עולה על פי מחירון כרטיסי הבונוס 16,000 נקודות במחלקת תיירים, המזמינים במסגרת ימי המבצע יכלו לרכוש את הכרטיס ב-8,000 נקודות בלבד בתוספת מיסים, בכפוף לזמינות.

היום נוספו למבצע היעדים החדשים של סאן דור, חברת הבת של אל על, ביוון: קפלוניה וסיטיה (כריתים). שני היעדים תומחרו במחיר הנמוך ביותר שמוצע בנקודות על ידי אל על. כרטיס טיסה הלוך ושוב לשני היעדים  מוצע במסגרת המבצע תמורת 10,000 נקודות (במקום 20,000 במחיר המחירון) + מיסים. מבדיקה שלנו, תוספת המיסים לסיטיה עומדת על כ-35$ או 45$ לקפלוניה. חשוב להגיד שהמיסים יכולים להשתנות בהתאם לתקופות וימים, כך שהמחיר המדויק יכול להיות שונה. במסגרת המבצע מוצעות טיסות לקפלוניה וסיטיה במחלקת תיירים בלבד להמראות בין התאריכים 01.06.24-30.06.24 ובין 01.09.24-25.09.24.

מדובר בדרך משתלמת למדי ״לבזבז״ את נקודות הנוסע המתמיד, במיוחד בעבור נוסעים שאינם מתמידים ומחזיקים במספר קטן יחסית של נקודות. נזכיר, כי במסגרת עדכון של תכנית מועדון הנוסע המתמיד, כרטיסי הבונוס (אותם כרטיסים שמוצעים במבצע זה) נמכרים תמורת נקודות בלבד בתוספת מיסים, ללא תוספת מזומן כפי שהיה בעבר. על כן, ההטבה הזו במספר הנקודות הנדרש להזמנת כרטיס מוזילה משמעותית את העלות ללקוח. עוד זמינות במסגרת המבצע טיסות במחלקת תיירים לאתונה, בודפשט, פראג, מילאנו, מדריד, ברצלונה, דובאי; טיסות במחלקת פרימיום לדובאי ולונדון וטיסות במחלקת עסקים לאתונה, בודפשט, בוקרשט, רומא.

נזכיר כי סאן דור, הודיעה כי תפעיל שתי טיסות שבועיות לסיטיה שבאי כרתים, בימים שני ושישי ושתי טיסות שבועיות לאי קפלוניה, בימים ראשון וחמישי. זאת בנוסף לשאר הטיסות ברשת של סאן דור שכוללת את רודוס וסלוניקי (יוון), בטומי וטביליסי (גיאורגיה), לרנקה ופאפוס (קפריסין), ורשה וקרקוב (פולין), טיווט (מונטנגרו) וקישינב (מולדובה).

לטובת כך הודיעו אל על וסאן דור כי חתמו על הסכם לחכירה רטובה של שני מטוסי בואינג מדגם 737-800 מחברת KLASJET הליטאית לתמיכה בפעילות של חברת סאן דור. ההסכם יאפשר להגדיל את תדירות הטיסות של חברת סאן דור ליעדי החברה בקיץ הקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *