חברת התעופה ההודית אינדיגו הציגה שירות חדש שנועד להקל על נשים שטסות לבד. החברה תאפשר לנוסעות לראות במהלך הצ׳ק אין אילו מושבים בטיסה שלהן הוזמנו מראש על ידי נשים אחרות, כך שהן יוכלו לבחור לשבת בסמוך אליהן.

על פי אינדיגו, השירות החדש נועד לשפר את הבטיחות והנוחות עבור נשים. המהלך מגיע בעקבות מספר תקריות קשות בטיסות של חברות תעופה הודיות. בין המקרים, נוסע שהטיל את מימיו על נוסעת קשישה בטיסת אייר אינדיה בינואר 2023, פרופסור שתקף מינית רופאה בטיסת אינדיגו מדלהי למומביי ביולי 2023, ואדם שנגע בצורה לא הולמת באישה בטיסת פנים של אינדיגו בהודו בספטמבר 2023.

היוזמה נועדה כאמור לשפר את הבטיחות והנוחות עבור נשים. דובר מטעם החברה מסר: “IndiGo גאה להכריז על הצגת שירות חדש שמטרתו להפוך את חווית הנסיעה לנוחה יותר עבור הנוסעות שלנו”, והוסיף “אנו מחויבים לספק חווית נסיעה שאין שניה לה לכל הנוסעים שלנו, והשירות החדש הוא רק אחד מהצעדים הרבים שאנו נוקטים לקראת השגת מטרה זו.”

נזכיר שלפני מלחמת חרבות ברזל פרסמנו בחדשות תעופה על כך שאינדיגו בוחנת את האפשרות להפעיל טיסות לואו קוסט ישירות בין תל אביב ליעדים בהודו. עוד לפני המלחמה הנושא נדחה עד לעונת החורף הבאה, ונכון לעכשיו לא ברור מתי החברה מתכננת להחיות את המהלך המדובר שיוזיל את הטיסות מתל אביב להודו וייתכן גם ליעדי המשך במזרח.

אינדיגו היא חברת לואו קוסט הודית וחברת התעופה הגדולה ביותר בהודו, המחזיקה בנתח שוק מקומי של 60.5% בשנת 2023, על פי נתוני המנהל הכללי לתעופה אזרחית (DGCA). החברה מובילה במקביל מספר מהלכים משמעותיים, ביניהם עסקאת רכש ענקית של כ-500 מטוסים ורכש של מטוסים רחבי גוף לראשונה.

תגובה
  1. מענין אותי מה יקרה אם אל על תאפשר לחרדים למצוא מקומות ליד גברים כדי למנוע אי נעימות להם ולנשים האם גם שם כולם יתפעלו מהרעיון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *