בתחום הטסת הכלבים בטיסות מסחריות אין הרבה חידושים. הנהלים נוקשים, מיושנים ויחסית זהים בין חברות התעופה. היום חברת התעופה האיטלקית איטה איירווייז (ITA Airways) מודיעה על בשורות בתחום.

עד היום אפשרה חברת איטה איירווייז, בדומה להרבה חברות תעופה בעולם, לשאת בתא הנוסעים בעלי חיים במשקל כולל של עד 8 ק״ג, כולל המנשא. החל מהיום תגדיל החברה את המשקל המותר ב-25% לכדי 10 ק״ג משקל בעל החיים, בנוסף ל-2 ק״ג נוספים עבור המנשא. כחלק מהשירות תאפשר החברה לנוסעים להזמין מושבים צמודים לחלון.

בשלב ראשון, התנאים החדשים יחולו רק בטיסות פנים באיטליה ולא תכלול טיסות בינ״ל או טיסות קונקשן עם חברות תעופה זרות. בטיסות הבינלאומיות של החברה, מגבלת המשקל של חיות המחמד תישאר ללא שינוי. עם השירות החדש של ITA Airways, חיות המחמד יקבלו כרטיס עלייה למטוס ייעודי שיתקבל בדלפק הצ’ק-אין. צוות הקרקע גם ימלא באופן ידני את כרטיס העלייה למטוס על ידי הזנת שם חיית המחמד ומסלול הטיסה.

חברת התעופה איטה איירווייז מציגה שינויים וחידושים בקצב מהיר יחסית כחברת תעופה חדשה ששואפת לשדרג משמעותית את הרמה של החברה. נזכיר כי איטה איירוייז שדרגה משמעותית את קו הטיסות של החברה בין תל אביב לרומא ומפעילה כיום 2 טיסות יומיות לישראל במטוסי האיירבוס A321neo החדישים של החברה.

במטוסים אלו 165 מושבים ב-3 מחלקות שירות: עסקים (12 מושבים בתצורת 1-1), תיירים פרימיום (12 מושבים בתצורת 2-2) ותיירים (141 מושבים בתצורת 3-3, 12 מהם מוגדרים כ-Comfort Economy). כל המושבים יצויידו במערכת בידור מתקדמות עם מסכים בגודל 17.3” (עסקים), 15.6” (תיירים פרימיום) ו-13.3” (תיירים). מדובר מסכי מגע בעלי השתקפות נמוכה וברזולוצייה גבוהה של 4K לחוויה משופרת . ה-A321neo צויד גם במערכת חיבור Wi-Fi המאפשרת לנוסעים להתחבר עם המכשיר שלהם לאינטרנט בזמן הטיסה בתשלום.

תגובה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *