אמש ארחה המחלקה המסחרית של שגרירות אוסטריה בישראל, ADVANTAGE AUSTRIA, מפגש מקצועי שמטרתו לחשוף את הצד הישראלי לגלות הזדמנויות עסקיות חדשות ולהעמיק שיתופי פעולה קיימים בענף התיירות.

משלחת אוסטרית בתל אביב
משלחת אוסטרית בתל אביב

במסגרת המפגש סקר מנכ״ל קבוצה לופטהאנזה בישראל, מר עופר קיש, את פעילות חברת אוסטריאן איירליינס בתל אביב. מנכ״ל הקבוצה ציין כי חברת התעופה האוסטרית הגדילה משמעותית את תדירות טיסותיה הישירות מוינה לתל אביב בשנים שלפני המגיפה. נכון לעכשיו, אוסטריאן איירליינס מפעילה כשבע טיסות שבועיות מוינה לתל אביב ומתכננת להגדיל את התדירות לקראת הקיץ לארבע עשרה טיסות שבועיות. זאת לאור הסרת מגבלות הקורונה והביקוש ההולך וגובר לאוסטריה כיעד למטיילים, משפחות, אנשי עסקים ואוהבי הספורט. כזכור, לא מזמן דיווחנו על חזרה לפעילות מלאה בישראל של קבוצת לופטהנזה.

כמו כן, הוצגה תחזית אופטימית באשר לתפוסת המושבים בטיסות החברה, עם צפי לתפוסה של 80% כבר בשנת 2022, התאוששות כמעט מלאה לעומת המספרים של 2019 שעמדו על 82.4%. זאת לאחר ש-2021 הסתכמה בתפוסה של 64.9%.

כחלק מהמפגש הגיעה לישראל משלחת של עשרה נציגים מענף התיירות האוסטרי. הסדנה אפשרה לסוכני הנסיעות הישראלים חשיפה לשותפים האוסטריים שלהם ולהזדמנויות עסקיות חדשות.