בקצרה, e-SIM (אי-סים) מאפשר לכם להתקין קו נוסף בטלפון, מבלי להחליף פיזית את הסים שנמצא במכשיר. כך יוצא שיש לכם בטלפון 2 קווים ובאפשרותכם להחליט איזה מהם משמש לשיחות ואיזה לאינטרנט וזאת מבלי הטרחה של להחליף כרטיס סים פיזית במכשיר. ההתקנה פשוטה מאוד גם למשתמש רגיל.

הקו השני יכול להיות כזה עם מספר טלפון שיכול לשמש שיחות, או אחד בלי מספר שמשמש רק לגלישת נתונים. הפתרון של eSim נתמך ברוב סוגי האייפון החל מדור XR, באייפדים, בסדרות הגלקסי השונות ועוד. את רשימת המכשירים הנתמכת המלאה ניתן למצוא כאן.

מוצר e-SIM של סימטקס עם תמיכה בשפה העברית

ישנו מוצר e-sim של חברת ישראלים בשם simtex (סימטקס). גם שירות זה עובד נהדר מניסיון שלנו עם סים וירטואלי של החברה בטיול באזרבייג׳ן. היתרון במוצר זה הוא שירות שזמין במהלך היום בשפה העברית באמצעות הוואטסאפ. החברה אף צפויה להרחיב את השירות בקרוב ל-24 שעות ביממה.

מוצר e-SIM של חברת airalo

יש הרבה חברות (ישראליות ובינ״ל) שמציעות מוצר e-SIM. לטיסה האחרונה שלנו בחרנו בשירות של חברת Airalo. הסיבות שבגללן בחרתי דווקא במוצר זה הוא תמיכה ב-190 מדינות, לצד מחירים זולים מאוד ותגובות טובות על השירות שלהם. השירות של Airalo עבד באופן חלק לאורך כל הנסיעה, ובמקביל השתמשתי בקו הישראלי שלי לקבל הודעות SMS חשובות כמו הודעות אימות זהות. חשוב לשים לב לאחוז השימוש בחבילה ולרכוש חדשה אם היא נגמרה.

את המדריך המלא לשימוש במוצר זה ניתן למצוא במדריך שכתבנו בנושא.

תגובה

Comments are closed.