חברת התעופה הצעירה נורס אטלנטיק מדווחת על חודש פעילות ראשון מוצלח במיוחד. החברה מדווחת על תפוסה של 86% בטיסותיה, עלייה של 4% מתפוסה של 82% במהלך חודש יוני. כמו כן, ציינה החברה כי הפעילה 100% מלוח הטיסות שלה, כלומר לא נאלצה לבטל אף טיסה למרות הכאוס בעולם התעופה. זאת בזמן שבשדה התעופה באוסלו ממנו פועלת החברה בוטלו במהלך חודש יולי 12.7% מהטיסות ורק 52.7% מהטיסות המריאו בזמן.

נורס, שהיא כזכור חברת לואו קוסט טראנסאטלנטי, החלה את פעילות ב-14 ביוני, אך רק במהלך יולי הפעילה את כל קווי הטיסה המתוכננים שלה מאוסלו. כך, במהלך חודש יולי חנכה החברה את קו הטיסה שלה מאוסלו לאורלנדו עם 3 טיסות שבועיות. קו זה הצטרף לרשת הטיסות הקיימת של החברה מאוסלו למספר יעדים בארה״ב: ניו יורק, לוס אנג׳לס, פלורידה ופורט לודרדייל.

החודש (אוגוסט) צפויה החברה להתחיל להפעיל קווי טיסה גם מלונדון, ברלין ולוס אנג׳לס. בין היתר תפעיל החברה טיסות מברלין לניו יורק (החל מה-17.8) ולוס אנג׳לס (החל מה-19.8).

החל מה-12 באוגוסט תשיק החברה גם קו טיסות יומי מלונדון גטוויק לניו יורק במחיר שיתחיל ב-255 פאונד לכרטיס טיסה הלוך ושוב. במהלך הקיץ תפעיל החברה באופן זמני גם טיסה בין אוסלו ללונדון גטווייק, קו שיאפשר לנוסעים הבריטיים לקחת טיסות המשך מאוסלו לכל אחד מיעדי החברה בארה״ב (לוס אנג׳לס, אורלנדו ופורט לודרדייל).

כזכור, החודש הכריזה החברה גם על הסכמים שייאפשרו טיסות המשך בתוך אירופה וארה״ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *