חברת איתיחאד יוצאת היום במבצע לטיסות מתל אביב לקטאר עם קונקשן באבו דאבי לתקופה המונדיאל. החברה תציע כרטיסי טיסה במחיר שמתחיל מ-737$ לטיסות בין התאריכים 20 בנובמבר עד ה-18 בדצמבר 2022. המחיר רלוונטי לטיסות שיוזמנו בימים הקרובים ועם ה-20 באוגוסט.

מחירי הטיסות לקטאר
מחירי הטיסות לקטאר בתקופת המונדיאל 

בכך מציעה כרגע איתיחאד את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר שניתן למצוא בטיסות סדירות מתל אביב לדוחא בתקופה המונדיאל. בהיעדר טיסות ישירות ולאור הביקוש הגבוה, הטיסות מתל אביב לדוחא כבר האמירו למחירים שמתחילים ב-1300$ ויותר אצל חברות התעופה שמציעות קונקשן קצר בדרך לדוחא.

הטיסות עם איתיחאד מתל אביב לקטאר יארכו כ-9 שעות עם עצירה של 5 שעות באבו דאבי. טיסת החזור תארוך כ-8 שעות עם עצירה של 3 שעות באבו דאבי. מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי רוב הטיסות יבוצעו במטוסי ה-A320/A321 של החברה.

חברת איתיחאד לא עדכנה מהי כמות הכרטיסים שתוצע במחיר המוזל, כך שאנחנו צופים שייתכן והם יאזלו עוד לפני תום המבצע שכן כאמור הביקוש לטיסות לקטאר בתקופת המונדיאל גבוה למדי.

מי שייבחר לעשות קונקשן ארוך באבו דאבי בדרכו מ/אל קטאר יוכל גם להנות מתכנית ה-Stopover של איתיחאד שמאפשרת לקבל לינה מוזלת במלונות 4/5 כוכבים באבו דאבי.

מוזמנים לקרוא על חוויית הטיסה שלנו עם חברת איתיחאד