כנוסעים מתמידים אספנו לאורך השנים שיטות שונות לשפר את חוויית הטיסה שלנו כך שתהיה הכי נוחה שאפשר. כמי שנסע במחלקת תיירים בעשרות טיסות של 10 שעות ויותר יש כמה דברים שאנחנו באופן אוטומטי לוקח איתי לכל טיסה, והנה הרשימה המלאה.

משחת שיניים בטבליות עם פחם

כמה טרוויאלי ופשוט ככה שימושי. מדובר במשחת שיניים שמגיעה בצורת טבליות במקום משחה. שתי נגיסות בטבליה והיא הופכת למשחה שניתן לצחצח איתה שיניים בקלות. יש למשחה הזו כמה יתרונות מאוד משמעותיים:

  1. לא צריך להסחב עם משחת שיניים בשפורפרת שיכולה להתפוצץ ולחרב לכם את התיק
  2. זה לא נוזל כך שזה עובר בדיקות ביטחוניות בקלות גם בתיק גב

אנחנו משתמשים וממליצים ספציפית על הטבליות עם הפחם שעוזרות בניקוי והלבנה של השיניים, כך שאתם יכולים לשמור על היגיינת השיניים גם בחו״ל. יש לי תמיד בקבוקון כזה בתיק נסיעות שרק מחכה לנסיעה הבאה.

לרכישה

מלוטנין לשינה טובה עם ג׳ט לג

ג׳ט לג. אחת הבעיות המציקות בטיסה למקומות רחוקים בהם שעות האור שונות משמעותית בישראל.  מלטונין הוא הורמון טבעי המופרש בגוף כאשר החשיכה יורדת וגורמת לנו לתחושת עייפות לקראת השינה. בהתאם לכך, נטילה של תוסף מלטונין לקראת שעות הערב ביעד יכול לעורר תחושת עייפות ולעזור לכם להרדם ובכך לסדר מהר את הג׳ט לג.

ההמלצה שלנו היא לקחת לכל מקום דובוני גומי עם תוספת מלוטנין ולקחת בלילות הראשונים לקראת שעות הערב עד להתייצבות השעון הביולוגי של הגוף.

לרכישה

ספריי לחות ורענון לפנים

האוויר בטיסות יכול להיות מאוד דחוס ויבש, מה שיכול להוביל לתחושת יובש וחוסר נעימות. בטיסה האחרונה שלנו עם סינגפור איירליינס, קיבלנו ספריי קטן שהיה כתוב עליו ״Facial Mist״. אולי זה רק אנחנו שגילינו מאוחר, אבל כמישהו שסובל מאוד מהאוויר היבש בטיסות זה היה חידוש סופר מרענן שאנחנו ממליצים עליו בחום. 2-3 שפריצים על הפנים ואתם מרגישים סופר רעננים במהלך הטיסה.

בטיסה של סינגפור איירליינס חילקו מוצר של חברת Penhaligon’s. לא מצאתי אותו באינטרנט אבל מצאתי מוצר שמכיל אלוורה וצמחים שאמור לעשות את העבודה.

לרכישה

כרית לטיסה

שאלה שמעולם לא מצאנו לה תשובה: איך בוחרים כרית צוואר לטיסה? נתחיל בוידוי: אנחנו לא אוהבים כריות טיסה ״קלאסיות״. קשה לנו גם להבין את ההיגיון בהם כי הן מאוד גדולות וגורמות לראש ״להידחף״ קדימה ולהיות במנח מוזר ומאוד לא נוח, לפחות לי. במקרים כאלו יש פתרונות אחרים שמאפשרים גם להניח את הראש על הכרית בנוחות וגם מנח טבעי יותר של הראש.

הפתרון הראשון הוא כרית עיגול ארוכה שאפשר לקשור מסביב לצוואר בכלי מיני דרכים שמאפשרות להניח את הראש בכל מיני מצבים. הכרית ניתנת לכביסה.

לרכישה

הפתרון השני הוא סוג של צעיף מבד, רק עם תמיכה מובנת בצוואר בדמות מתכת פנימית גמישה. גם הפתרון הזה ניתן לכיבוס במכונת כביסה.

לרכישה

סט בקבוקים לטיסות למילוי חוזר

בשנת 2022 לצערנו יצא מצב שמזוודות לא מוצאות את דרכן ליעד, ומזוודות טרולי גם הן נשלחות לבטן המטוס בשל עומס על המטוסים. למי שאין מוצרי קוסמטיקה מועדפים יכול פשוט לקחת סיכון ולשלוח אותם במזוודה/בטרולי. למי שמשתמש במוצרים קבועים ורוצה שהם יגיעו איתו ליעד, ממש חובה להשתמש בסט בקבוקים למילוי חוזר. שימו לב שאתם לוקחים כמובן בקבוקים של פחות מ-100 מ״ל ושזה מצויין על האריזה, אחרת יתכן ותאלצו להיפרד מהם בביטחון.

לרכישה

שימו לב שרכישה בסכום של מעל 49$ באמזון מזכה במשלוח חינם לישראל. חדשות תעופה מרוויחה עמלה צנועה על כל רכישה שמאפשרת לנו להמשיך לתפעל את האתר.