חברת אל על הודיעה הבוקר על חידוש טיסותיה להונג קונג החל מה-4 בפברואר 2023. כזכור, בשל החלטת הרשויות בהונג קונג לסגור את שעריה בעקבות מצב התחלואה בקורונה הופסקו הטיסות בקו גם של אל על וגם של חברת התעופה קתאי פסיפיק בחודש מרץ 2020.

בחודשים האחרונים הקלו הרשויות בהונג קונג את המגבלות ואפשרור כניסת תיירים ובעקבות זאת באל על החליטו לחדש את הטיסות מחדשים את הטיסות החל מה-4 בפברואר. כזכור, גם קתאי הודיעה לא מזמן על הגדלת מספר הטיסות שלה לישראל החל מה-2 באוקטובר ל-3 טיסות שבועיות.

על פי התכנית החברה תפעיל 3 טיסות שבועיות בימים שני, רביעי ומוצאי שבת במטוס בואינג 787 עם שלוש מחלקות שרות, תיירים, פרימיום ומחלקה ראשונה. אל על פרסמה כי מחיר כרטיס יחל ב-840$, כאשר מדובר בכרטיס LITE במחלקת תיירים, כלומר ללא כבודה והושבה. המחיר של כרטיס קלאסי הכולל כבודה והושבה כבר יעלה החל מ-1,000 דולר ומחיר כרטיס  גמיש הכולל 2 תיקי יד, 2 מזוודות וגם אפשרות לקבלת זיכוי או החזר (בניכוי דמי ביטול ) החל מ-1,200 דולרים.

בחברה מציינים כי לקוחות מחלקת עסקים, שמחירם על פי מערכת הזמנות מתחיל ב-5,771 דולר לאדם, כמו גם לקוחות היוקרה יזכו לשרותי אירוח בטרקלין פלאזה פרימיום בנמל התעופה בהונג קונג לפני טיסתם לישראל.

לדברי ירום ודיש סמנכל מכירות ותיירות, אל על: “אנו מתרגשים מכל יעד החוזר לרשת הנתיבים שלנו המאפשר לנו לשוב לפעילות מלאה טרום הקורונה ואף מעבר. אנו פועלים להמשך הרחבת היעדים למזרח הרחוק, יעדים פופלריים בקרב הנוסע הישראלי”.